Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to jakaś specjalna żarówka? Czy ledy tam podejdą.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
A to jakaś specjalna żarówka? Czy ledy tam podejdą.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

No specjalna nie specjalna ale lepiej w aso ją kupić całą albo led czerwony:whistling:

Opublikowano

muszę rozkręcić i ogarnąć :)

Opublikowano
  • Autor
muszę rozkręcić i ogarnąć :)

Zobaczysz sam ze łatwo :wink:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Wpadł mi licznik od A6 angola z Full FiS-em oraz kostkami :naughty:

qapy.jpgnznf.jpg

Opublikowano

szybko idzie z ta zarowka ja tez dzis zrobiłem bo przepalona była :naughty:

do swojego zakładasz ten licznik ;>

Opublikowano
  • Autor
szybko idzie z ta zarowka ja tez dzis zrobiłem bo przepalona była :naughty:

do swojego zakładasz ten licznik ;>

jak wszystko będzie ok to licznik na aucie będzie okaże się czy będzie działał czy nie:whistling:

Opublikowano

miejmy nadzieje ze będzie dobrze :jerk:

Opublikowano
  • Autor
miejmy nadzieje ze będzie dobrze :jerk:

no pożyjemy zobaczymy :decayed:

Opublikowano

to rezaj i pozniej interesy robimy :grin:

Opublikowano
  • Autor
to rezaj i pozniej interesy robimy :grin:

:whistling:

Opublikowano

:naughty:

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:42 ----------

co taka cisza tu w rezaniu ;DD licznik juz ogarniety :)

Opublikowano
  • Autor
:naughty:

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:42 ----------

co taka cisza tu w rezaniu ;DD licznik juz ogarniety :)

licznik nie ogarnięty i nie wiem kiedy będzie :thumbdown:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Mały up. Auto przeszło odświeżenie :naughty: Wyrzucenie z tylnej klapy oznaczeń A4 i 1.8 :naughty:

Foto by miedzikos :wink:

dxv1.jpg

2yxz.jpg

1nxo.jpg

d06w.jpg

yfay.jpg

92lj.jpg

1e0j.jpg

bar0.jpg

6s7x.jpg

ivqx.jpg

Opublikowano

No ładnie wyszło ładnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No ładnie wyszło ładnie :decayed:

Trzeba popracować jeszcze nad nią ale powoli a do przodu :naughty:

Opublikowano
No ładnie wyszło ładnie :decayed:

Trzeba popracować jeszcze nad nią ale powoli a do przodu :naughty:

oby tak dalej :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
No ładnie wyszło ładnie :decayed:

Trzeba popracować jeszcze nad nią ale powoli a do przodu :naughty:

oby tak dalej :thumbup1:

thx :thumbup1:

Opublikowano

Parę rysek zostało, ale w tym czasie to i tak ładnie poszło :) dopieścisz to o czym rozmawialiśmy to będzie "malina" :decayed:

Opublikowano

Jak wypchniesz te koła i posadzisz na glebie to będzie bardzo zacnie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Parę rysek zostało, ale w tym czasie to i tak ładnie poszło :) dopieścisz to o czym rozmawialiśmy to będzie "malina" :decayed:

No tak spokojna głowa :naughty:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

Jak wypchniesz te koła i posadzisz na glebie to będzie bardzo zacnie :kox:

Dystanse będą w sumie muszą być innego wyjścia nie widzę :wink:a gleba będzie jeszcze niższą i ori srebro felgi ale to po zimie :kox:

Opublikowano

Ale się błyszczy piknota :thumbup1: moja Ci podstawie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.