Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie kolego:P

p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed:

z kwasa jest:wink:

Opublikowano
  • Autor
ładnie kolego:P

p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed:

z kwasa jest:wink:

no to daj info na pw

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

obydwie :decayed:kompromis

Ja już górna wychaczyłęm za dobrą kase i czekam za paczką :naughty:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

http://s27.postimg.org/v9xq5zi6n/3898518658_7.jpg

Mówisz że taki koperkowy będzie :decayed::slina:

ujdzie w tłumie :decayed:

Opublikowano

Arek dawaj kolor będzie wtedy jedyny :wink:

Opublikowano

W sumie fakt bo te felgi dawały charakter :) by teraz nie zginęła w tłumie.

Opublikowano
  • Autor
Arek dawaj kolor będzie wtedy jedyny :wink:

miedzik dam niebieskie teraz :grin:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

W sumie fakt bo te felgi dawały charakter :) by teraz nie zginęła w tłumie.

z daleka byłoby widać :decayed:

Opublikowano

haha smerfowe :decayed: ale tak calkiem serio w czerwonym bylo by fajnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
haha smerfowe :decayed: ale tak calkiem serio w czerwonym bylo by fajnie :wink:

daj, weźmiemy od Ciebie darmową próbkę lakieru :decayed:

Opublikowano

Arek spoko gdzies mialem taki z pedzelkiem do zaprawek :grin:

Opublikowano
  • Autor
Arek spoko gdzies mialem taki z pedzelkiem do zaprawek :grin:

mówiłem próbkę z auta :kox:

Opublikowano
ładnie kolego:P

p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed:

z kwasa jest:wink:

no to daj info na pw

poszło info

Opublikowano
  • Autor
ładnie kolego:P

p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed:

z kwasa jest:wink:

no to daj info na pw

poszło info

:wink:

---------- Post dopisany 28-01-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:07 ----------

Dziś wpadło kilka gratów:

  • Podłokietnik poliftowy
  • Inna przepustnica do auta
  • Na dniach dojdzie grill poliftowy oraz antena+wzmacniacz antenowy ori :wink:

Opublikowano

No no :thumbup1:

Opublikowano

Przepustnica :slina:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
Przepustnica :slina:

Tamta nie dawała rady niestety :facepalm:

Opublikowano
Przepustnica :slina:

Tamta nie dawała rady niestety :facepalm:

Za duża moc pod maską :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przepustnica :slina:

Tamta nie dawała rady niestety :facepalm:

Za duża moc pod maską :naughty:

haha chciałbym :grin:

Opublikowano

Arek fotki nowych gratów dawaj:decayed:

Opublikowano

Tez będę kładł podłokietnik liftowy bo mam ze skóra i trzeba bedzie tunel wykręcić by zmienić czy po prostu wymieniasz tunel?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Arek fotki nowych gratów dawaj:decayed:

Rafciu wszystko w swoim czasie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Tez będę kładł podłokietnik liftowy bo mam ze skóra i trzeba bedzie tunel wykręcić by zmienić czy po prostu wymieniasz tunel?

Musisz rozkręcić tą część do wymiany chcesz wpadnij ogarniemy temat %%% :decayed:

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 22:08 ----------

kilka nowych gratów i Obiecane foto :wink:

Stary łokieć out:

ed4a.jpg

Nowy: Uchwyty całe :decayed:

n8iq.jpg

03tm.jpg

Stary:

ddq3.jpg

grill polift:

3jjf.jpg

gvv9.jpg

Nowa antena we wzmacniaczem:

ythi.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.