Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jak już pisałem będzie koks :kox:

:decayed:zobaczymy jak wszystko będzie zrobione

Opublikowano

Zaczyna to wszystko ładnie wyglądać. Arek planujesz swapa motoru czy 1.8 wystarcza?

Opublikowano
  • Autor
Zaczyna to wszystko ładnie wyglądać. Arek planujesz swapa motoru czy 1.8 wystarcza?

Powiem tak nie planuje bo szkoda kasy:wink: jak już kupić 1.8 T Quattro :kox:

Opublikowano

Autko widać że maniaka ręką dotknięte:decayed:wrzucaj te fele ciekawe jak będzię się prezentował bez maliny.

Ps. Ty kusicielu:grin:

Opublikowano
  • Autor
Autko widać że maniaka ręką dotknięte:decayed:wrzucaj te fele ciekawe jak będzię się prezentował bez maliny.

Wszystko w swoim czasie :kox:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Ps. Ty kusicielu:grin:

Zobaczymy na BT kusiciela :grin:

Opublikowano
Zobaczymy na BT kusiciela :grin:

No my sie z pewnością tam zobaczymy,brzeszczot biorę :grin:

Opublikowano
  • Autor
Zobaczymy na BT kusiciela :grin:

No my sie z pewnością tam zobaczymy,brzeszczot biorę :grin:

no bierz bierz potrzebny będzie :decayed:

Opublikowano

Podświetlanie zapalniczki dobra sprawa:wink:popielniczka też rozumiem

Opublikowano
  • Autor
Podświetlanie zapalniczki dobra sprawa:wink:popielniczka też rozumiem

średnio to widać ale widać coś tam:grin:

Opublikowano

Malinki ładne były ale na tych też będzie robiła robotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Malinki ładne były ale na tych też będzie robiła robotę :decayed:

w środę jak dobrze pójdzie montaż :kox:

Opublikowano

No to Arek skladaj wszystko do kupy i przyjezdzaj na spota :-) sam bym chetnie wrzucił 18 na auto ale ten cholerny ślub...

Opublikowano
  • Autor
No to Arek skladaj wszystko do kupy i przyjezdzaj na spota :-) sam bym chetnie wrzucił 18 na auto ale ten cholerny ślub...

w tym tygodniu nie dam rady ale może na następny odwiedzę jak złoże wszystko do kupy:kox:

Opublikowano

Nowe papcie ;>

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Kowi :hi:

Wpadła wlepa POLISH | WORKS

R4dAgP9.jpgdlqx8JL.jpg

Opublikowano

Widac ze wiosna pelna geba :)

Opublikowano
  • Autor
Widac ze wiosna pelna geba :)

wiosna jest i trzeba modzić :kox:

Opublikowano

Modz bo ta wlepa teraz do niego nie pasuje zbyt duza gleba :grin:

Opublikowano
Dzięki Kowi :hi:

Wpadła wlepa POLISH | WORKS

http://i.imgur.com/R4dAgP9.jpghttp://i.imgur.com/dlqx8JL.jpg

Arek robota z polishIworks pierwsza klasa tylko dlaczego wlepa rejestracji się wkleja:thumbdown: tam jest orzełek chyba że patron:grin:.Ogóle:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Dzięki Kowi :hi:

Wpadła wlepa POLISH | WORKS

http://i.imgur.com/R4dAgP9.jpghttp://i.imgur.com/dlqx8JL.jpg

Arek robota z polishIworks pierwsza klasa tylko dlaczego wlepa rejestracji się wkleja:thumbdown: tam jest orzełek chyba że patron:grin:.Ogóle:thumbup1:

Na bukowinie podobnie będziesz miał i mie marudź :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.