Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dobrze wygladaja te kola, lu_angel ma chyba takie same na zime :D

szczerze nie widziałem :wink: podobają mi się te felgi :decayed:

Opublikowano

dystans panie:whistling::whistling: dystansu brakuje

Opublikowano
  • Autor
dystans panie:whistling::whistling: dystansu brakuje

bydzie :hi:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Dobrze wygladaja te kola, lu_angel ma chyba takie same na zime :D

szczerze nie widziałem :wink: podobają mi się te felgi :decayed:

1529806_681799178531507_915826420_o.jpg

1495111_681800528531372_1861202628_o.jpg

Opublikowano

no i z tym normalnym umiejscowieniem rejestracji jakoś to wygląda.

Arek zrób coś z tym bo psuje całość

Opublikowano
  • Autor

dobrze wyglądają :decayed:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

no i z tym normalnym umiejscowieniem rejestracji jakoś to wygląda.

Arek zrób coś z tym bo psuje całość

tylko normalne umiejscowienie u mnie to za szybą :wink: żeby zderzaka nie dziurawić albo jakiś inny sposób na magnesy czy coś :whistling:

Opublikowano

no przewierć no co za problem ?

Opublikowano
  • Autor
no przewierć no co za problem ?

nie bede wiercił zderzaka

Opublikowano

napisz cos o tych felgach, jakie et, szerokosc? bo wyglada ciekawie w avancie, i jaka masz opone :wink: moze byc na priv

Opublikowano
no przewierć no co za problem ?

nie bede wiercił zderzaka

bo ?

to go zmnień i daj jakiś inny - teraz wg mnie jest kicha z rejka na dole :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
no przewierć no co za problem ?

nie bede wiercił zderzaka

bo ?

to go zmnień i daj jakiś inny - teraz wg mnie jest kicha z rejka na dole :thumbdown:

są inne sposoby żeby nie wiercić go a gładki zderzak będzie

Opublikowano

a ten gładki zderzak to jakis wypas ?

Opublikowano

ori gladki zderzak nie szedl na nasz rynek tylko usa/szwajcaria

Opublikowano
  • Autor
ori gladki zderzak nie szedl na nasz rynek tylko usa/szwajcaria

:thumbup1:dobrze gada polać mu:drinks:

Opublikowano

no ładnie wyszło :naughty:

Opublikowano

recepta na gładki zderzak:wink: i rejestracje w ori miejscu

2x kątownik

Kątownik WĄSKI - Kątowniki i łączniki - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.

4x łącznik (min 3 otwory)

Łącznik płaski 50X17MM - Kątowniki i łączniki - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.

4x nakrętka

Nakrętki sześciokątne ocynk PN-82144 : NSO DROMET Producent Prętów Gwintowanych

4x śruba

oferta ť Wkręty ť 966 - KASTAL - nitonakrętki, zawiasy, podkładka, liny kwasoodporne,inox, nity stalowe, nakrętki zrywalne, kwasoodporne

2x gumki od słuchawek

1x klej np budaprem

Narzedzia

1x nitownica

Stanley | Narzędzia Łączące | Nitownice i Nity | NITOWNICA MR 55

1x spawarka

1x śrubokręt krzyzak

1x nóż

Do rejki nitujesz kątowniki, do nitów przyklejasz gumki od słuchawek(robia za odboje), 4 łączniki montujesz do zderzaka w częsci poziomej za kratka dopasowujac pod rozstaw z katowników, przyspawujesz do nich nakrętke(na środkowy otwór), nitujesz dwa pozostałe otwory łącznika do zderzaka(do części poziomej za kratką), ten płaskownik musi mieć min 3 otwory, bedzie robił za mocowanie dla katowników. Musisz to w miare mocno zamontować. Przykręcasz kątowniki do wczesniej przynitowanych łączników na dwie śruby na strone by nie było opcju poruszenia rejestracji na boki. Przymierzasz środkowa kratke do zderzaka z zamocowaną rejstracją, zaznaczasz na kratce na górnej jej częsci rozstaw kątowników, tniesz górną część kratki w zaznaczonych miejscach. dzieki temu masz pasujacą P&P kratke pod kątowniki. Demontaż rejstracji to tylko wyjecie kratki(mozesz ja zamocować na wkręty jak masz FMIC) i odkręcenie 4 śrub, wyjecie rejstracji i wsadzenie spowrotem kratki:wink:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to Kowi dobry sposób :wink: przemyślę :decayed:

Opublikowano

naa huu sie meczyc z psiarnia, jezdzenie na codzien po mieście nie jestem byciem na zlocie pamietaj:wink:

Opublikowano
  • Autor
naa huu sie meczyc z psiarnia, jezdzenie na codzien po mieście nie jestem byciem na zlocie pamietaj:wink:

no tak :) Przemek też kiedyś mi pisał jak on ma rejke zrobioną ale gdzieś przepiłem to :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.