Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego mi się wydaje ze miales blackpiano? :dziura:

Nie wiem ;)

Opublikowano

Za dużo wątków naraz przegladam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Za dużo wątków naraz przegladam :decayed:

Haha racja ;)

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Dziś wpadły kubełki materiałowe poliftowe :kox:

IXI9nyZ.jpg

xRq4t9m.jpg

hp635IU.jpg

Opublikowano

Arek pół kubły to są, pełne kubełki mają inaczej dzielone siedzisko i oparcie.

Opublikowano

no w końcu , jest efekt coś pięknego !

Szukaj dla mnie teraz kubłów :decayed:

ale Arek +1 :decayed:

Opublikowano

właśnie się chciałem zapytać czy się różnią od tych co miałeś

Opublikowano
  • Autor
Arek pół kubły to są, pełne kubełki mają inaczej dzielone siedzisko i oparcie.

No ok

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

no w końcu , jest efekt coś pięknego !

Szukaj dla mnie teraz kubłów :decayed:

ale Arek +1 :decayed:

Pamiętam o Tobie nie bój żaby :decayed:

Opublikowano

No foteliki pierwsza klasa nie to wnetrze.. Swoją drogą sam już nie wiem czy dawać skóry czy kubły w materiale. :wink:

Opublikowano
  • Autor
No foteliki pierwsza klasa nie to wnetrze.. Swoją drogą sam już nie wiem czy dawać skóry czy kubły w materiale. :wink:

Ja mam materiał i jest ok później może skóra wleci :kox:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

Trzeba montować skórę nie ma co sie oglądać juz urlop wziąłem :)

Opublikowano

Wszyscy coś robia to ja musze sie za zderzak wkoncu wziasc:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Trzeba montować skórę nie ma co sie oglądać juz urlop wziąłem :)

Montuj ;) a lampka kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Wszyscy coś robia to ja musze sie za zderzak wkoncu wziasc:naughty:

Ty tylko gadasz a zderzak dawno na aucie powinien być ;P

Opublikowano

Mistrz cytowania :). Heh

No lampka niedługo, jak przyjade to sie miasto dowie :D

Opublikowano
Trzeba montować skórę nie ma co sie oglądać juz urlop wziąłem :)

Montuj ;) a lampka kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Wszyscy coś robia to ja musze sie za zderzak wkoncu wziasc:naughty:

Ty tylko gadasz a zderzak dawno na aucie powinien być ;P

Jeszcze go nie skomletowałęm :facepalm: po niedzieli sie biore :wink:

Opublikowano
  • Autor
Mistrz cytowania :). Heh

No lampka niedługo, jak przyjade to sie miasto dowie :D

Zapraszam ;)

Opublikowano

koleżko możesz mi pomóc mam mały problem kupiłem kompletny zawias TA Technix i sprężyny do tego H&R -40mm ale dwa amory są do d*py czyli jeden przód drugi tył no i mam zamiar zdjąć sprężyny i założyć na moje oryginalne amory od audi ale mechanik mi mówi że nie da rady a wiem że ty chyba jezdziłeś wcześniej na sprężynach obniżających

Opublikowano

-40 spokojnie na ori amorki założysz.

Opublikowano

czyli normalnie będzie kolego na nich można je spokojnie zakładać

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

będą one normalnie działy bez żadnych psikusów

Opublikowano

Będzie bujało trochę.

...wyciapane z tapatalka...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.