Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No lecisz lecisz Prezes :naughty:

a co do ramki grila zostawiasz na srebrny czy czarny ;>

a ja sie zastanawiam gdzie mam u siebie antene bo radio odbiera a na pulpicie jest jakiś kwadrat pewno to bedzie antena :whistling:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

Slawek A4 coś w temacie pisał ze chce łokieć :wink:

Opublikowano

W sedanie antene masz chyba w szybie, wygodniej :)

Opublikowano
  • Autor
No lecisz lecisz Prezes :naughty:

a co do ramki grila zostawiasz na srebrny czy czarny ;>

jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy :decayed:

łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary

Opublikowano
No lecisz lecisz Prezes :naughty:

a co do ramki grila zostawiasz na srebrny czy czarny ;>

jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy :decayed:

łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary

Sławek A4 coś pisał ze chce do swojej u niego w temacie wiec mozesz mu cynka podesłac ze masz cos takiego na sprzedaż :wink:

Jak grill zostaje to relingi tez srebrne by tu dobrze wygladały :whistling:

Opublikowano
  • Autor
No lecisz lecisz Prezes :naughty:

a co do ramki grila zostawiasz na srebrny czy czarny ;>

jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy :decayed:

łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary

Sławek A4 coś pisał ze chce do swojej u niego w temacie wiec mozesz mu cynka podesłac ze masz cos takiego na sprzedaż :wink:

Jak grill zostaje to relingi tez srebrne by tu dobrze wygladały :whistling:

Pomyślimy narazie:wink: tamtego trochę muszę poprawić sprzedam POLO TV :polew:

Opublikowano
No lecisz lecisz Prezes :naughty:

a co do ramki grila zostawiasz na srebrny czy czarny ;>

jak narazie zostaje srebro a dalej zobaczymy :decayed:

łokieć jest oczywiście na sprzedaż stary

Sławek A4 coś pisał ze chce do swojej u niego w temacie wiec mozesz mu cynka podesłac ze masz cos takiego na sprzedaż :wink:

Jak grill zostaje to relingi tez srebrne by tu dobrze wygladały :whistling:

Pomyślimy narazie:wink: tamtego trochę muszę poprawić sprzedam POLO TV :polew:

Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze :slina: ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało :banan:

Opublikowano
  • Autor
Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze :slina: ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało :banan:

czarna szyba w planach jest :decayed:gleba jest :naughty:

Opublikowano
Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze :slina: ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało :banan:

czarna szyba w planach jest :decayed:gleba jest:naughty:

Gdzie? :przebiegly:

Opublikowano
Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze :slina: ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało :banan:

czarna szyba w planach jest :decayed:gleba jest:naughty:

Gdzie? :przebiegly:

wszystko ma w garażu Prezes tylko założyć musi :banan:

no ja tez sciemniam :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Srebrne relingi , gleba i czarna szyba tu widze :slina: ostatnio na spocie była wszystkie ciemne miała i mega wygladało :banan:

czarna szyba w planach jest :decayed:gleba jest:naughty:

Gdzie? :przebiegly:

w garażu ;) czeka na cieplejsze dni

Opublikowano

Arek jak te stołki by przyszły do soboty to można by w tym czasie szybką przekładkę zrobić??:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arek jak te stołki by przyszły do soboty to można by w tym czasie szybką przekładkę zrobić??:naughty:

stołki juz będą we wtorek na aucie mam nadzieje :decayed:

Opublikowano

Arek ale grzane chociaż?

Opublikowano

Nie :)

Opublikowano
  • Autor
Arek ale grzane chociaż?

Nie :wink:

Opublikowano

całkiem fajne autko,koleżko a te dekory to sam robiłeś

Opublikowano
  • Autor
całkiem fajne autko,koleżko a te dekory to sam robiłeś

tak sam robiłem :wink:

Opublikowano

Spray czy pistolet, ile warstw bazy i klaru?. Tez będę robił tylko chyba biała perla do jasnych stolkow. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Spray czy pistolet, ile warstw bazy i klaru?. Tez będę robił tylko chyba biała perla do jasnych stolkow. :naughty:

To jest alcantara ;) materiał

Opublikowano

Dlaczego mi się wydaje ze miales blackpiano? :dziura:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.