Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

Opublikowano

bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

Szukam tyłu zima dłuuuuga :decayed:

Opublikowano

Do ośki prędzej niz do quattro kupisz także masz szanse. Bo ten gwint chyba w bardzo dobrych pieniądzach wyrwałes co nie ?

Opublikowano
Do ośki prędzej niz do quattro kupisz także masz szanse. Bo ten gwint chyba w bardzo dobrych pieniądzach wyrwałes co nie ?

Za grosze wyrwal farciarz :kox:

Opublikowano
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :decayed:

Opublikowano
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :decayed:

:polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Do ośki prędzej niz do quattro kupisz także masz szanse. Bo ten gwint chyba w bardzo dobrych pieniądzach wyrwałes co nie ?

W dobrych ;)

Opublikowano

To fajnie jak juz umyje swoją po zimie to tez będę działał, lekko opuścić na dół, fajna felga itp to na spotach nasz region bedzie wyciągał.

To może Arek odsprzedaż Rafałowi swoje sprężyny bo on za wysoko stoi :)

Opublikowano
  • Autor
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :decayed:

pożyczę od Ciebie jeden lub dwa komplety felg usiądzie idealnie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

To fajnie jak juz umyje swoją po zimie to tez będę działał, lekko opuścić na dół, fajna felga itp to na spotach nasz region bedzie wyciągał.

To może Arek odsprzedaż Rafałowi swoje sprężyny bo on za wysoko stoi :)

trzeba go namówić na rezanie :grin:

Opublikowano
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :decayed:

pożyczę od Ciebie jeden lub dwa komplety felg usiądzie idealnie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

To fajnie jak juz umyje swoją po zimie to tez będę działał, lekko opuścić na dół, fajna felga itp to na spotach nasz region bedzie wyciągał.

To może Arek odsprzedaż Rafałowi swoje sprężyny bo on za wysoko stoi :)

trzeba go namówić na rezanie :grin:

Malina - zmień tam w temacie na "on board" :wink:

Opublikowano
  • Autor
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?:decayed:

tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :decayed:

pożyczę od Ciebie jeden lub dwa komplety felg usiądzie idealnie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

To fajnie jak juz umyje swoją po zimie to tez będę działał, lekko opuścić na dół, fajna felga itp to na spotach nasz region bedzie wyciągał.

To może Arek odsprzedaż Rafałowi swoje sprężyny bo on za wysoko stoi :)

trzeba go namówić na rezanie :grin:

Malina - zmień tam w temacie na "on board" :wink:

Dziękuje Ojcze :hi::grin:

Opublikowano
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

Rozpórke musisz jeszcze ogarnac :naughty:

Opublikowano

Ale dolna jeśli juz :)

Opublikowano
  • Autor

obydwie :decayed:kompromis

Opublikowano
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

Arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:

Opublikowano
  • Autor
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:

Grzesiu felgi są w trakcie malowania :wink:

Opublikowano
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:

Grzesiu felgi są w trakcie malowania :wink:

ma sie rozumieć na malonowy kolor, inny kolor nie ma szans powiedzenia w tym projekcie.

Opublikowano
  • Autor
E tam ssss moze szeroki polift? :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

myślimy nad tym :naughty:

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:07 ----------

Mały up:naughty:

Wpadł gwint na przód

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/j8pe.jpg

I ori apteczka od Maxa :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/ffm9.jpg

Teraz w poszukiwaniu kubełki jakieś materiałowe albo pół skóry :decayed:

arek widzę ze nawet kolor sprężyn dobierasz pod felgi:wink:

Grzesiu felgi są w trakcie malowania :wink:

ma sie rozumieć na malonowy kolor, inny kolor nie ma szans powiedzenia w tym projekcie.

koperkowy róż :grin:

Opublikowano
obydwie :decayed:kompromis

Ja już górna wychaczyłęm za dobrą kase i czekam za paczką :naughty:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

3898518658_7.jpg

Mówisz że taki koperkowy będzie :decayed::slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.