Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jak kozłowe jajca:decayed: arek działasz coś??? zimówki założyłeś? u mnie już śnieg napierdziela:banan:

18 malyna letnia jeszcze jest :facepalm::decayed: w piątek wlatują "słoneczka"15:kox:

Opublikowano

jaką masz aktualnie zawiechę na aucie?

Opublikowano
  • Autor
jaką masz aktualnie zawiechę na aucie?

aktualnie taką jak na 1 stronie :grin: jutro dopiero zimówki jadę założyć ale zostaje GLEBA :whistling:

Opublikowano

Jak zimą będziesz za pług robił to zatęsknisz za 1BA ;)

Opublikowano
  • Autor
Jak zimą będziesz za pług robił to zatęsknisz za 1BA ;)

Przyjadę odśnieżyć Ci pod blokiem :grin:

Opublikowano

Eee tam ja mam mniej wiecej jak Arek i w zime zderzak Es sie nawet nie zgubil.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Eee tam ja mam mniej wiecej jak Arek i w zime zderzak Es sie nawet nie zgubil.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

damy radę :naughty:

Opublikowano

Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

maliny u mnie nie ma :naughty: felgi idą do piaskowania:decayed:

Opublikowano
Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

maliny u mnie nie ma :naughty: felgi idą do piaskowania:decayed:

i błąd ma być Malina :decayed: a potem w jaki kolorek lecą ?

Opublikowano
  • Autor
Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

maliny u mnie nie ma :naughty: felgi idą do piaskowania:decayed:

i błąd ma być Malina :decayed: a potem w jaki kolorek lecą ?

różne o nich opinie słyszałem że do bani że za***iste itp ale idą na srebro chyba :whistling:

Opublikowano
Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

maliny u mnie nie ma :naughty: felgi idą do piaskowania:decayed:

i błąd ma być Malina :decayed: a potem w jaki kolorek lecą ?

różne o nich opinie słyszałem że do bani że za***iste itp ale idą na srebro chyba :whistling:

nie inwestuj kasy w malowanie, popchnij i kup coś z męskimi rozmiarami :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Git malina :decayed: PS ja dzisiaj swój z S4 prawie straciłem gałąź spadł przed autem i narobiła bałaganu :facepalm: j**any wiatr :kwasny:

maliny u mnie nie ma :naughty: felgi idą do piaskowania:decayed:

i błąd ma być Malina :decayed: a potem w jaki kolorek lecą ?

różne o nich opinie słyszałem że do bani że za***iste itp ale idą na srebro chyba :whistling:

nie inwestuj kasy w malowanie, popchnij i kup coś z męskimi rozmiarami :naughty:

Co masz na myśłi ? 18 225/40 jest dobrze :naughty:

Opublikowano

czorny bardziej miał na myśli 215/35/19 :D

Opublikowano
  • Autor
czorny bardziej miał na myśli 215/35/19 :D

Nie chce 19 :decayed:

Opublikowano
czorny bardziej miał na myśli 215/35/19 :D

Nie chce 19 :decayed:

to 205/35/18:decayed:

Opublikowano
  • Autor
czorny bardziej miał na myśli 215/35/19 :D

Nie chce 19 :decayed:

to 205/35/18:decayed:

pomyślimy :kox::naughty:

Opublikowano

A licznik pokazuje 100 a jedziemy 80 :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
A licznik pokazuje 100 a jedziemy 80 :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

:polew:licznik zmień :naughty:

Opublikowano

Chyba ze :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.