Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
...ale żeby nie było - z obecną glebą znacznie lepiej (rzekłbym... malina! :decayed:)

gleba będzie :grin:

Opublikowano
...ale żeby nie było - z obecną glebą znacznie lepiej (rzekłbym... malina! :decayed:)

gleba będzie :grin:

Zostaw narazie tak jak jest. Felgi maluj. Ktoś tu musi dać modom priorytet - malina razi po oczach a ty kuźwa lampki do drzwi kupujesz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
...ale żeby nie było - z obecną glebą znacznie lepiej (rzekłbym... malina! :decayed:)

gleba będzie :grin:

Zostaw narazie tak jak jest. Felgi maluj. Ktoś tu musi dać modom priorytet - malina razi po oczach a ty kuźwa lampki do drzwi kupujesz :facepalm:

Bartku wszystko jest już obgadane także wszystko si :decayed:

Opublikowano

Na żywo kolor wcale nie jest taki różowy - bardziej w czerwień wpadają niż w róż :naughty:

Opublikowano

Arek mam dla Ciebie nowy avarar :hi:

Zcr2lC4.jpg

Opublikowano
  • Autor
Arek mam dla Ciebie nowy avarar :hi:

http://i.imgur.com/Zcr2lC4.jpg

śmiejcie się proszę bardzo :thumbdown:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Bartku proszę o foto

9653ab27dc2e4.jpg

Opublikowano
Arek mam dla Ciebie nowy avarar :hi:

http://i.imgur.com/Zcr2lC4.jpg

:nabijasie:

Opublikowano

Ale pomimo koloru felga ładnie wyglada:) choć ten kolor ma cos w sobie :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Arek mam dla Ciebie nowy avarar :hi:

http://i.imgur.com/Zcr2lC4.jpg

Padłem :polew::grin:

Opublikowano
  • Autor
Arek mam dla Ciebie nowy avarar :hi:

http://i.imgur.com/Zcr2lC4.jpg

Padłem :polew::grin:

Tomasz zawsze coś wymyśli :grin:

Opublikowano
Mówisz i masz ( Foto by koleżanka Slo ) róż....:grin: malinowe felgi :kox:

http://i.imgur.com/rqgjUT1.jpg

kogo to auto, bo widziałem te felgi na tablicy wystawione właśnie?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Mówisz i masz ( Foto by koleżanka Slo ) róż....:grin: malinowe felgi :kox:

http://i.imgur.com/rqgjUT1.jpg

kogo to auto, bo widziałem te felgi na tablicy wystawione właśnie?

moje auto a felgi kiedyś byłe wystawione na tablicy :wink:

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 09:40 ----------

Taka sytuacja:

:naughty:

smy4.jpg

Opublikowano

Arek zespawaj jeszcze dokładkę z zderzakiem i wszystko w kolor będzie pięknie :thumbup1:

Opublikowano

robić takie zabiegi na zdesiu bez sprysków :facepalm:

Kasa w błoto :wallbash:

Opublikowano

Zawsze można zrobic ;)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Arek modzi :naughty:

Opublikowano
robić takie zabiegi na zdesiu bez sprysków :facepalm:

Kasa w błoto :wallbash:

wychodze z załozenia, że jak ma być gładko to gładko:wink:

Opublikowano
  • Autor
Arek zespawaj jeszcze dokładkę z zderzakiem i wszystko w kolor będzie pięknie :thumbup1:

będzie git:decayed:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

robić takie zabiegi na zdesiu bez sprysków :facepalm:

Kasa w błoto :wallbash:

będzie gładko

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Arek modzi :naughty:

żadna nowość:decayed:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

robić takie zabiegi na zdesiu bez sprysków :facepalm:

Kasa w błoto :wallbash:

wychodze z załozenia, że jak ma być gładko to gładko:wink:

+1:naughty:

Opublikowano

osobiście gładkie to wolę ...

do zderzaka dokładaj od razu spryski, tym bardziej ze jeździsz na hidzie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.