Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
siedzi jak u mnie i mnie się podoba :thumbup:

no i pasuje :thumbup1:

Opublikowano

17 albo 18 cali by się przydało to by troszkę wygląd polepszyło :wink:

Opublikowano

ile to obniża ? kurde słabo coś

Opublikowano
  • Autor
17 albo 18 cali by się przydało to by troszkę wygląd polepszyło :wink:

w planach coś jest ale powoli :wink:

Opublikowano

na nasze drogi i do codziennego użytku wydaje się dobrym kompromisem

Opublikowano
  • Autor
ile to obniża ? kurde słabo coś

może to dlatego że 15 :facepalm: muszę do Bartka odezwać się bo zaproponował przymiarkę swoich kół :decayed:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

na nasze drogi i do codziennego użytku wydaje się dobrym kompromisem

nie wiem zobaczymy:wink:

Opublikowano

arek no nie poszalałeś :D

Opublikowano
  • Autor
arek no nie poszalałeś :D

Ja mówiłem robię wszystko w miarę możliwych swoich kosztów powoli a do celu :wink:

Opublikowano

no ale dwa razy będziesz zawiechę zmieniał ? zbieżność ustawiłeś po zabiegu ?

Opublikowano
  • Autor
no ale dwa razy będziesz zawiechę zmieniał ? zbieżność ustawiłeś po zabiegu ?

Zawiecha mam 2 wahacze chyba do wymiany a zbieżność była ustawiana :wink:

Opublikowano

Arek grube mody :slina:

Opublikowano

Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje :wink:

Opublikowano

Arek ! wkońcu , myslałem że allroad na stałe wita :grin::polew:

Opublikowano

Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać :wink:

Opublikowano

chyba że arek w serii miał jakies terenowe sprężyny :D

Opublikowano

panowie czepiacie się usiadła całkiem ok :wink: dla porównania mój sedan na 1BE na tych samych felgach i też bez dekli :grin:

Zdj_cie041.jpg

Zdj_cie042.jpg

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

teraz musisz uważać na każdy krawężnik bo urwiesz zderzak no i zimą w błocie pośniegowym , pewno będziesz wymieniać osłonę w zimę jak ja i slo :kox:

Opublikowano

Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane?

Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.

Opublikowano
Arek grube mody :slina:

a jak... :kox:

Opublikowano
  • Autor
Arek grube mody :slina:

Ja robię tak jak mogę nie robię na łeb i szyje :wink:

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

Ja na springach pojezdziłem z miesiac i sprzedałem bo mało byłło , no ale wiadomo hajsu sie nie wyczaruje :wink:

dokładnie popieram :decayed:

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Arek ! wkońcu , myslałem że allroad na stałe wita :grin::polew:

takie były plany Michał :grin:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Usiadło tak chyba -40mm równo przód i tył. Live trzeba zobaczyć bo na zdjeciach słabo widać :wink:

Zapraszam Rafciu albo w czwartek :wink:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

chyba że arek w serii miał jakies terenowe sprężyny :D

to były sprężyny od allroada :grin:

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:38 ----------

panowie czepiacie się usiadła całkiem ok :wink: dla porównania mój sedan na 1BE na tych samych felgach i też bez dekli :grin:

http://s18.postimage.org/bnrj2gdqx/Zdj_cie041.jpg

http://s18.postimage.org/4ltlg9a55/Zdj_cie042.jpg

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

teraz musisz uważać na każdy krawężnik bo urwiesz zderzak no i zimą w błocie pośniegowym , pewno będziesz wymieniać osłonę w zimę jak ja i slo :kox:

usiadła usiadła ale na 15 inaczej wygląda to niż na 18:wink:

---------- Post dopisany at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany at 06:39 ----------

Podstawowa sprawa to zmierzyć ile jest przed montażem zestawu obniżającego no i po montażu. Mamy takie dane?

Przymiarkę felg możemy zrobić w weekend.

z Chęcią Bartku ale w week pracuje :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:40 ---------- Poprzedni post napisany at 06:39 ----------

Arek grube mody :slina:

a jak... :kox:

A ile to roboty :grin:

Opublikowano

ładuj jakąś fele teraz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.