Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko w pomarańczu ? nie eee, relingi srebro, ew dekory w kolor

Opublikowano
  • Autor

relingi to kupne jedynie ale tak z Vario gadaliśmy luźno :)

jeszcze raz Bart-S dzia za kratki :wink::kox:

Opublikowano
felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

Opublikowano
felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

dokładnie tak jak kolega pisze na spokojnie nie wszystko na raz :wink:

Opublikowano
  • Autor
felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

no dobrze dobrze ;) coś pomyśle ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No teraz wnętrze trochę ożyło dzięki tym nawiewom teraz tylko dekory

Opublikowano
  • Autor
No teraz wnętrze trochę ożyło dzięki tym nawiewom teraz tylko dekory

wszystko w swoim czasie :)

Opublikowano

Widzę, że kratki ode mnie już na aucie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Widzę, że kratki ode mnie już na aucie :thumbup1:

no już dawno kratki są:thumbup1: teraz czas na resztę gratów

Opublikowano

jak tam rezanie fisa?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
jak tam rezanie fisa?

fis w trakcie poszukiwań miałem jeden ale okazał się uszkodzony :facepalm:szukam szukam :) najpierw maska i zderzak idzie pod pistolet :wink:

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 22:10 ----------

No to czas na lekkie odświeżenie tematu :wink::wink:

Tydzień temu wleciał LPG STAG :naughty: w skład wchodzi:

Reduktor: OMUL CPR

ZBIORNIK: 51 litrów

UKŁAD STERUJĄCY: 4ECO

WTRYSKI: REG FAST by OMV

Z tego zestawy jestem bardzo zadowolony:wink:

20130322039.jpg 20130322040.jpg 20130322038.jpg 20130322037.jpg 20130322041.jpg

Oraz także po długim poszukiwaniu wpadł VDO licznik z FISEM w 100% sprawnym:kox: dodatkowo posiadające ramki CHROM za zegary :naughty::kox:

tak wyglądał stary licznik:

20130317027.jpg

A został zamieniony na to: :naughty:

20130315025.jpg

20130322042.jpg

20130325044.jpg

Wybaczcie że taka jakoś zdjęć ale robione były pilotem:facepalm:

Podziękowania dla maudi za podłączenie FIS i za manetkę :naughty:

Opublikowano

Wtryski OMVL Reg Fast o ile dobrze widze :P Instalka jak u mnie, tylko mam inny reduktor :)

Jak sie spisuje ?

Opublikowano

kolego wtryski to żadne UMUL REG tylko REG FAST by OMVL, rozbierane przeze mnie na czynniki pierwsze:naughty: do rzędówki w sam raz

Opublikowano
  • Autor
Wtryski OMVL Reg Fast o ile dobrze widze :P Instalka jak u mnie, tylko mam inny reduktor :)

Jak sie spisuje ?

Spisuje się znakomicie ;) nie przerywa dobrze śmiga przy dużych prędkościach zwija się tak samo jak bena także nie mam na co narzekać ;)

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

kolego wtryski to żadne UMUL REG tylko REG FAST by OMVL, rozbierane przeze mnie na czynniki pierwsze:naughty: do rzędówki w sam raz

Dobra zmienione :naughty: thx za poprawę

Opublikowano

O to teraz jazda za grosze :naughty: Nieźle poszedłeś do przodu a gdzie zakładałeś gaz?

Opublikowano
  • Autor
O to teraz jazda za grosze :naughty: Nieźle poszedłeś do przodu a gdzie zakładałeś gaz?

Gaz zakladalem w Poznaniu i opłacało się wjechać nawet te 70 km żeby założył dobrak i w miarę tania instalację ;))

Opublikowano

Cacy :) Powodzenia w dalszym modzeniu !

Opublikowano

Ile Ci pali ? Mam te same wtryski i u mnie nie cieli osłony. A u Ciebie chyba wycięte jest o ile dobrze widzę ;)

Opublikowano
  • Autor
Ile Ci pali ? Mam te same wtryski i u mnie nie cieli osłony. A u Ciebie chyba wycięte jest o ile dobrze widzę ;)

cieli cieli :) tak na 100 km pali około 11-12 ;)

Opublikowano

U Mnie dało radę bez cięcia ;) Spalanie tak jak i u mnie :) 11-12 przy deptaniu więcej ;d

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.