Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra wytłumaczenie było teraz wlep bo myślę u siebie , tylko od razu zrobiłbym bym ciemne klamki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dobra wytłumaczenie było teraz wlep bo myślę u siebie , tylko od razu zrobiłbym bym ciemne klamki :decayed:

też myślałem nad czarnymi klamkami i wtedy fajny efekt byłby z podświetlanymi kratkami :naughty:

Opublikowano

pokaż jak świeci : p

Opublikowano
  • Autor
pokaż jak świeci : p

uja widać :facepalm:

Opublikowano

Popieram na glebę tę kozę!

Chociaż wczoraj przekonałem się co znaczy gleba ponownie wyciągając dokładkę spod zderzaka na środku ulicy :decayed:

Opublikowano

Arek zabierasz sie za takie pierdoły jak jakies ledy sredy jakieś lampki, dekory burdelowe a gleby i koła nie widac

Opublikowano

Bo na pierdoły kasa mała idzie a koło i gleba to juz wydatek większy...Arek jakby co to komplet 18" 225/40 na dojechanie leży i czeka :wink:

Opublikowano

koło no wydatek jest, ale gleba? sprężyny 300zł i jest juz -40

Opublikowano

true! tym bardziej że przód mam za grosze -40 i musi sobie tylko tył poszukać do kompletu:decayed:

Opublikowano

mam tył za grosze:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Arek zabierasz sie za takie pierdoły jak jakies ledy sredy jakieś lampki, dekory burdelowe a gleby i koła nie widac

wszystko w swoim czasie i w czasie $

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

true! tym bardziej że przód mam za grosze -40 i musi sobie tylko tył poszukać do kompletu:decayed:

daj pw ile :wink:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

mam tył za grosze:decayed:

dawaj info na pw :naughty:

Opublikowano

jakaś fota jak w nocy świeci to podswietlenie zapalniczki?

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

:naughty:

Opublikowano

mam zielone weitec -30, i czerne eibach -40, po 50zł komplet

Opublikowano

Fajnie - ale już czas na glebę. Od tego zacznijmy a potem dobierzemy jakąś fajną felgę (sugestia: 18").

Opublikowano
  • Autor
jakaś fota jak w nocy świeci to podswietlenie zapalniczki?

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

:naughty:

pokaże wieczorem a zdjęcie zreszta jest :wink:

t78c.jpg

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Fajnie - ale już czas na glebę. Od tego zacznijmy a potem dobierzemy jakąś fajną felgę (sugestia: 18").

o glebie myślę intensywnie :wink:

Opublikowano

Moje felgi są za 1700 :whistling:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Na miejscu i bez przesyłek

Opublikowano
  • Autor
Moje felgi są za 1700 :whistling:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Na miejscu i bez przesyłek

też mam na miejscu teoretycznie AVUSY III 500 km opony przejechane ale nie wiem sam ...

Opublikowano

no nie wiem nie wiem, jak coś to jeszcze pare dni mogę CI przytrzymać je

Opublikowano
  • Autor
no nie wiem nie wiem, jak coś to jeszcze pare dni mogę CI przytrzymać je

jak będziesz miał kupca sprzedaj:

Ja mam takie typy felg które ewentualnie chce:

  • Avusy III

dsc4647.jpg

  • RS6 "Łopaty"

photo1.jpg

Opublikowano

Arek bierz te od Slo bedzie kox, avusy są już oklepane :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.