Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obiecałam i przeczytałam Malinowy Królu:-)

W auto włożyłeś dużo pracy i serca.Teraz te mody musi coś dźwigać i ciągnąć itd.:-)

Motorownia by się przydała mocniejsza;-)

Pozdrawiam i może do zobaczyska na jakimś spocie:-)

Opublikowano
  • Autor
Obiecałam i przeczytałam Malinowy Królu:-)

W auto włożyłeś dużo pracy i serca.Teraz te mody musi coś dźwigać i ciągnąć itd.:-)

Motorownia by się przydała mocniejsza;-)

Pozdrawiam i może do zobaczyska na jakimś spocie:-)

no nie ukrywam motor większy przydałby się ale jest jak jest i jest git :)

no na jakimś zlocie obowiązkowo trzeba :wink:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 07:08 ----------

Zrobiłem mały up co myśle że teraz wygląda git:decayed:

Naklejka na szybę zamówiona duplikat:

Vj8Fffv.jpgDSTEqu7.jpg

Opublikowano

teraz elegancko wlepa jest zalozona :D

Opublikowano
  • Autor
teraz elegancko wlepa jest zalozona :D

podglądałem u innych i myślę że teraz jest ok :wink:

Opublikowano

Zdecydowanie lepiej:kox: Upalony mógł by się uczyć od Ciebie:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zdecydowanie lepiej:kox: Upalony mógł by się uczyć od Ciebie:grin::decayed:

no to cieszy :decayed: weź ona bierze towar z Urugwaju bo gada jak piczomagnes :facepalm::grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie jest :jerk:

Opublikowano

Zgadzam sie;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest :kox: Arek jaki masz zestaw hid? Mozesz rzucić jakis link albo cuś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Jest :kox: Arek jaki masz zestaw hid? Mozesz rzucić jakis link albo cuś?

Wrzcuę Ci na PW :wink:

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 22:24 ----------

Odświeżam kotleta lekko :banan:Kilka fot z trasy do BT oraz inne foto:banan:

Rejka ma już mocowanie by Kowi :decayed:

Nadaje się któreś foto do kalendarza ?

W niedługim czasie plany to:

-Wydech końcowy od 1.8T+ końcówki

-Lusterko fotochrom

-szukanie dystansu:whistling:

20140328_121538.jpg 20140328_121551.jpg DSC_0139_2.jpg

DSC_0141_2.jpg DSC_0142_2.jpg DSC_0150_2.jpg

DSC_0151_2.jpg DSC_0152_2.jpg

Opublikowano

Ja mam fajne zdjęcie z trasy do bukowiny :whistling:

buVAy3q.jpg

- podwójna ciągła

- prędkość

- zakręt

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam fajne zdjęcie z trasy do bukowiny :whistling:

http://i.imgur.com/buVAy3q.jpg

- podwójna ciągła

- prędkość

- zakręt

:grin:

Ja również mam takie foto:

20140328_124216.jpg

- podwójna ciągła

- prędkość

- zakręt

- Obgryzanie paznokci podczas jazdy :grin:

:polew:

Opublikowano
Ja mam fajne zdjęcie z trasy do bukowiny :whistling:

http://i.imgur.com/buVAy3q.jpg

- podwójna ciągła

- prędkość

- zakręt

:grin:

Ja również mam takie foto:

http://s4.postimg.org/yd93a4vlo/20140328_124216.jpg

- podwójna ciągła

- prędkość

- zakręt

- Obgryzanie paznokci podczas jazdy :grin:

:polew:

:grin::grin::polew:

Opublikowano

To nie byłem ja :eusathink::polew:

Opublikowano
To nie byłem ja :eusathink::polew:

księżniczka fiona zapewne :polew:

Opublikowano
  • Autor
To nie byłem ja :eusathink::polew:

20140328_123320.jpg

:polew::polew:

Opublikowano

pozamiatał

20140328_123320.jpg

Opublikowano

Ja tam widzę tylko przystojną dupeczkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ja tam widzę tylko przystojną dupeczkę :naughty:

:grin:

Opublikowano

Mefiu:facepalm:

nabijasie_zps18f8f339.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.