Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Obroty się chyba nie zgadzają:decayed:

tu akurat przykładowy wkleiłem :decayed:

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 23:04 ----------

SQKRKcQ.jpg

Opublikowano

No panie Arkadiuszy będzie co oglądac na Ostrowie. Wiele zmian zaszło.:wink:

Opublikowano

Jakiś dystans by się przydał - koła masz za bardzo pochowane :wink:

Opublikowano
  • Autor
No panie Arkadiuszy będzie co oglądac na Ostrowie. Wiele zmian zaszło.:wink:

Dawid zmian trochę zaszło i zajdzie powoli a do przodu :naughty:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Jakiś dystans by się przydał - koła masz za bardzo pochowane :wink:

akurat szukam odpowiednich ale chciałbym sprawdzić jakie pasują ale myśle że na przód 10 a tył z 13-15 :whistling:

Opublikowano

Już coś pisałem o dystansach w spotach :)

Opublikowano
  • Autor
Już coś pisałem o dystansach w spotach :)

jak masz przymierze :kox:

Opublikowano

Nie mam ale moge zmierzyć. Optymalnie jest ok et 33-31.

Także odejmijmy sobie jaki dystans potrzebujesz :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano
  • Autor
Nie mam ale moge zmierzyć. Optymalnie jest ok et 33-31.

Także odejmijmy sobie jaki dystans potrzebujesz :)

Tapnięte z iphona

No spoko spoko :wink:

Opublikowano

et33 przy felgach 8j to wpada jak śliwka w kompot - przy flatach miałem et33 a teraz mam et37 przy 9j to sobie policz jaki dystans musisz mieć :wink: Chociaż ty masz tam 225/40 więc ci sie nie naiągnie ani troche :kwasny: ja bym zaczął od przymierzania przed kupnem a nie liczenia - poza tym jak kupisz szersze dystanse to zawsze można je stoczyć do idealnego wymiaru :naughty:

Opublikowano

4 sierpnia prawdpodobnie przyjadę na urlop, możesz podleciec sobie przymierzyć dustanse. Felgi :wink:z dystansami mam od kkrawata na przodzie 13mm na tyle 15mm zgadza sie Rafał? Nawet tego nie sprawdzałęm. Przod w moim przypadku musiał by byc 2mm cięciejszy tył leży idealnie .

Dodam ze szukam springów -40 na tył najlepiej z amorkami w bardzo dobrym stanie.

Opublikowano
  • Autor
4 sierpnia prawdpodobnie przyjadę na urlop, możesz podleciec sobie przymierzyć dustanse. Felgi :wink:z dystansami mam od kkrawata na przodzie 13mm na tyle 15mm zgadza sie Rafał? Nawet tego nie sprawdzałęm. Przod w moim przypadku musiał by byc 2mm cięciejszy tył leży idealnie .

Dodam ze szukam springów -40 na tył najlepiej z amorkami w bardzo dobrym stanie.

A nawet chyba będę miał takie coś ;) podjechać można ;) daj na pw nr

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

O to dobry pomysł z przymiarką u Dawida - sprawdzisz dwa rozmiary 13 -15mm i już bedzie wsio wiadomo :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :wink:

Siadła pompka sprzęgła :facepalm:robota masakra nie polecam nikomu robić tego samego bo tylko można dostać kur.. i nic więcej:facepalm:

wic6Ypm.jpgvOE0GpM.jpg

Wpadły także polift wersja sport ori VDO białe :kox:

jN7KvwU.jpgf5IM4Va.jpg

Przy okazji takżę wyminiełem akumulator bo tamten umarł śmiercią naturalną :decayed:

Opublikowano

Jak świeca to super sprawa te zegary :kox: ale białe tarcze dla mnie tak jakos dziwnie :)

Opublikowano

no jakos białe zegary dziwnie wyglądaja...ale wazne ze Tobie sie podoba.

Opublikowano

Nie neguje bo nie widziałem na żywo ale 3 zobaczę :decayed:

Opublikowano

Jakby znalazł czarne europejskie :wink:

Opublikowano

wspolczuje Ci z tym wyspgrzelikiem, robiłęm dokladnie to saamo :decayed:

Opublikowano

nie lubię takich klocków lego jak ten wysprzęglik bo by mnie coś trafiło :grin:

Opublikowano
  • Autor
no jakos białe zegary dziwnie wyglądaja...ale wazne ze Tobie sie podoba.

szukanie poliftów czarnych to jak szukanie igły w stogu siana :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

wspolczuje Ci z tym wyspgrzelikiem, robiłęm dokladnie to saamo :decayed:

no dokładnie ale zrobione i spokój:wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

nie lubię takich klocków lego jak ten wysprzęglik bo by mnie coś trafiło :grin:

jak Ci siądzie dzwoń opowiem Ci:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.