Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

Opublikowano

też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Opublikowano
też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

Opublikowano
no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

:) dokładnie

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Arek nie obraź się, ale ta rejestracja wygląda na prawdę komicznie..

Opublikowano

To jakaś dziwna sprawa z tą tablicą, ale KAŻDE inne miejsce niż centralnie na środku górnej części zderzaka wygląda gorzej i już. Nie może być niżej, ani wyżej, ani z jednego czy drugiego boku. Bez też nie wygląda fajnie, bo to od lat stały element samochodu, jak 4 koła. :wink:

Duża felga, gleba i pare innych modów coś dodaje do samochodu, a kombinacje z tablicą raczej odbierają. Samochód bez tablicy wygląda gorzej jak Wałęsa bez wąsów. :decayed:

Pozostałe mody na +. :wink:

Opublikowano
  • Autor
też tego nie kminie , bezsensowne utrudnianie sobie życia jakby było nad czym się spuszczać...gdyby to byl eSowy albo chociaż lift:whistling:

Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

no przewierć no co za problem ?

To taka moda. Tablica nie może być w miejscu na to przeznaczonym, a samo miejsce ma być gładkie jak pupa niemowlaka.

Nie wolno wiercić, nitować, bo do słit foci ściąga się tablicę, gdyż bez niej niby jest fajniej.

No i przez to na co dzień wozi się tablicę za szybą albo w różnych innych, dziwnych miejscach tak, aby szybko można było ją schować i cykać foteczki.

To tak w skrócie, jak ja to rozumiem. :decayed:

:) dokładnie

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Arek nie obraź się, ale ta rejestracja wygląda na prawdę komicznie..

będzie zrobione będzie jakoś zrobiona rejka

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

To jakaś dziwna sprawa z tą tablicą, ale KAŻDE inne miejsce niż centralnie na środku górnej części zderzaka wygląda gorzej i już. Nie może być niżej, ani wyżej, ani z jednego czy drugiego boku. Bez też nie wygląda fajnie, bo to od lat stały element samochodu, jak 4 koła. :wink:

Duża felga, gleba i pare innych modów coś dodaje do samochodu, a kombinacje z tablicą raczej odbierają. Samochód bez tablicy wygląda gorzej jak Wałęsa bez wąsów. :decayed:

Pozostałe mody na +. :wink:

Dzięki za dobre słowo :wink:

Opublikowano
Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

Również. :wink:

Tylko koniecznie zrób coś z tą tablicą. Najlepiej przynituj tam, gdzie powinna być. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest wiele modów, które podziwiam, choć sam bym nie zrobił. Ale to mi się akurat w głowie nie mieści. :grin:

ale u mnie podziwiasz? :whistling:

Również. :wink:

Tylko koniecznie zrób coś z tą tablicą. Najlepiej przynituj tam, gdzie powinna być. :decayed:

Kowi dał sposób i opisał także damy radę :wink:

Opublikowano

ładnie ładnie ładnie ! na ostrowie zrobimy zdjęcie :decayed:

Opublikowano

Jeszcze tempomat ;)

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

Opublikowano
Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

w ADR - wątpię :decayed:

Opublikowano

Czemu wątpisz? Jak tempomat ma i nawet działał tylko jest problem teraz :)

Opublikowano

przecie tu gaz na linke to chyba nie da rady :eusathink:

Opublikowano
przecie tu gaz na linke to chyba nie da rady :eusathink:

comment_35afQtLOAit67n3JM1upZh80a3wXU7no.jpg

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze tempomat ;)

temat rzeka ale ogarnę go w końcu muszę !:decayed:

w ADR - wątpię :decayed:

Tu was zdziwię ale mam tempomat ;) tylko raz działa raz nie ;)

Opublikowano

bo przy lince jest wiecej pitolenia z tempomatem i wiecej gadgetow.....

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

tak czytam na pierwszej stronie wyposazenie auta i powiem Ci ze jestem pod wrazeniem... masz akumulator i alternator.... i nawet lusterka na wysiegniku :polew:

a tak powaznie to nie myslales o jakims dystansie? zeby troche kola na zewnatrz wywalic?

Opublikowano

dystans koniecznie laduj tu ! :wink: i wywal ta chomiczą tablice albo zrob cos zeby wrocila na swoje stare miejsce bo jest smiesznie :decayed:

Opublikowano

ja czekam na mod al'a Kowi bo to jedyne rozwiązanie by było poprawnie.

Opublikowano
  • Autor
a tak powaznie to nie myslales o jakims dystansie? zeby troche kola na zewnatrz wywalic?

chce chce tylko chciałem od kogoś pożyczyć z B5B bo chce wiedzieć jaki:wink:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

dystans koniecznie laduj tu ! :wink: i wywal ta chomiczą tablice albo zrob cos zeby wrocila na swoje stare miejsce bo jest smiesznie :decayed:

będzie tak jak Darek napisał że ala Kowi będę robił sposób :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

bo przy lince jest wiecej pitolenia z tempomatem i wiecej gadgetow.....

ja mam tempomat w swoim

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.