Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia


przespol

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich. mam mały problem z nawiązaniem połączenia z wyżej wymienionym golfem 3. pytanko czy musze zmienić parametry vag-a w opcjach? wiem ,żeby połączyć sie z audi B4 w opcjach trzeba zmienić start baud z 0 na 240 i chyba coś jeszcze. zna może ktoś te parametry do "trójeczki". chyba ,że są jakieś wartości uniwersalne raz wpisujesz i gryziesz wszystkie wynalazki. dodam tylko,że golfik 92r klekot ale jaki to nie wiem. z góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem zwykły diselek 1.9

Laboga. Zajrzałeś pod maskę chociaż. Czy tylko gniazda diagnostycznego szukałeś?

Zwykłe 1.9D są na pompie na linkę i tam nie istnieje żadna diagnostyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod maske nie zaglądałem ale znalazłem gniazda, no i oczywiście pomyślałem ,że dam rade. tak niestaty jest na linke. może wtakim razie pomożecie mi w wyjasnieniu co sie dzieje. a dzieją sie takie cuda : po przekręceniu kluczyka prędkościomierz się zamyka ,a zamiast przebiegu pojawia się error oraz przebieg skasował się z 300 tys. na 140tys. no i pali sie noon stop kontrolka świec . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfy mają to do tego (wiem bo miałem ), że po przebiegu 300tyś km z licznika znika napis total (znajdujący się nad przebiegiem całkowitym) i licznik zaczyna zliczać kilometry od zera. Jeżeli ty masz takie problemy jak opisywałeś to wina będzie leżeć po stronie zepsutego licznika - nie wiem czy masz go już długo czy może go niedawno kupiłeś, ale wyświetlenie "napisu" error może oznaczać że licznik był kręcony przez jakiegoś partacza, który zamiast "odmłodzić auto" :wallbash: zepsuł. Jeżeli auto nie ma immo, a 1.9D raczej go nie miały to wystarczy zamienić liczniki i będzie ok.

Najlepiej zapraszam na forum: forum.vwgolf.pl - tam koledzy doradzą co i jak.

A no i jeszcze podstawowa sprawa - czy auto w ogóle odpala?? Choć mniemam, że odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś szukał ewentualnie licznika do golfa 3 to mam z 97 roku ale od silnika 1Z, nie wiem czy kostki będą pasować...

kostki będą pasować, bo kostki są takie same nawet do diesla i benzyny (dokładnie jedna biała wtyczka z tyłu licznika) Problem może być natomiast z indeksem prędkości licznika. Trzeba by sprawdzić jaki indeks jest w liczniku z silnikiem aaz a jaki w 1z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie.w 1.9Diesel np polo bez problemu sie laczy ale nie z engine tylko diesel pump-pompa wtryskowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...