Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A4 S-line by MACKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dwóch golfach przyszła pora na AUDI , padło na A4 z 2007 roku z napędem QUATTRO z silnikiem 2.0 TDI 140 KM BPW. Kupiony w Polsce od pierwszego właściciela z pełną książką serwisową serwisowane do ostaniego kilometra.

WYPOSAŻENIE:

ROK :2007

KOLOR: CZARNY PERŁOWY L8L8

PAKIET SPORTOWY + FULL PAKIET > S-LINE EXTERIEUR<

PAKIET CZERŃ

FOTELE SPORTOWE S-LINE

MANUALNA 6-BIEGOWA SKRZYNIA BIEGÓW

NAPĘD QUATTRO

BIXENON SKRĘTNY +ADAPTIVE LIGHT oraz system DRL

ALUMINIOWE i SKÓRZANE ELEMENTY WYKOŃCZENIA WNĘTRZA

TAPICERKA W KOLORZE BEŻOWYM

FELGI ALUMINIOWE AUDI ZIMA 16”

FELGI ALUMINIOWE AUDI S-LINE 17” LATO + ZAPAS

PEŁNY KOMPUTER POKŁADOWY + AUTO CHECK

ORYGINALNE RADIO CD AUDI CONCERT- DUZY WYSWIETLACZ

8 PODUSZEK POWIETRZNYCH

SYSTEM ABS+ESP

PODGRZEWANE I ELEKTRYCZNE PRZEDNIE FOTELE z podkolannikami

CLIMATRONIC DWUSTREFOWY

CENTRALNY ZAMEK Z PILOTEM

DOMYKANIE SZYB Z PILOTA

KLIMATYZOWANY SCHOWEK (LODÓWKA)

ALARM

4x ELEKTRYCZNE SZYBY

SKÓRZANA KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA

PODŁOKIETNIK x2

HALOGENY

ORYGINALNE CHLAPACZE

OTWIERANIE BAGAZNIKA Z KLUCZYKA

10 GŁOŚNIKÓW

SERVOTRONIC

2046210945.jpg

hosting images

forum.jpg

hosting images

Plany wobec auta bedą następujące:

-ściągnięcie chlapaków

-detailing lakieru

-jakieś kółko przyjemne

-obniżenie

-dokładka od Cupry

-i sam niewiem jeszcze co

Prosze piszcie jak macie jakies sugestie lub wskazówki.

Opublikowano

furka fajna...

co do planów... nie baw się w pół środki w postaci sprężyn itp a zainerstuj w gwint i będzie cacy...

moc - dobry program i masz 165-170KM albo FMIC i turbo od BRD i masz 200 prezy quattro będzie zawsze cacy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Sprężyny odpadają :D po przygodach z mk4 i mk5 kupno sprezyn to strata kasy. bo tak czy tak pozniej wpadnie gwint. POstaram sie wkleic więcej fotek tylko najpierw je trzeba zrobić. odwilż idzie wiec ruszymy z tematem :)

Opublikowano

ja jeżdziłem na KW INOX Variant 2 - rewelacyjne zawieszenie - ciche, duży zakres regulacji twardości.

no i zostaje ci zawsze soft do zrobienia - wówczas zobaczysz że to inne auto będzie.

no a potem przyjdzie czas na osłony silnika z RS4 potem na hamulce 345/300 mm..,. pokolei... nie martw się w tym gronie lista zmian nie ma końca ;)

Opublikowano

Fajnie, że s-line szkoda, że sedan :decayed:

Zainwestuj w dobre felgi i tak jak kolega pisze dobry program i fura będzie git :good:

Opublikowano

Fajnie, że s-line szkoda, że sedan :decayed:

Zainwestuj w dobre felgi i tak jak kolega pisze dobry program i fura będzie git :good:

sedan b7 rulezzzz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 21:01_________________________________________________p.s. felgi nie sprzedawaj... tryśnij ją sobie w grafit i na zime koło jak znalazł będzie.

Opublikowano
  • Autor

te felgi co na zdjęciu to są zimówki:P mam ORI S-line 17 -ale są już opatrzone. Pewnie bedę je sprzedawał i kupie 18 albo 19 :)

Opublikowano

ładna sztuka, pokaż wnętrze :wink4: ale wygląda jak koza :decayed:

Opublikowano

Piękna fura ,identyczna jak moja ,tylko masz troche lepszy wypas ,zazdroszcze s-lina z przodu. Nawet felgi na zime masz te same ,chyba w 07 dawali je do fury.

Opublikowano

felgi były do wyboru albo te szerokie ramiona albo właśnie szprychy...

Opublikowano

Ładna skubana... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Koza straszna z niej. o Ile sie dobrze orientuje to s-line'y wychodziły w wersji zawieszenia -20mm. a mój w wyposażeniu ma napisane : ZAWIESZENIE KOMFORTOWE =KOZA meeee. :kox:. ale i tak trzeba bedzie gwinta.

Opublikowano

Koza straszna z niej. o Ile sie dobrze orientuje to s-line'y wychodziły w wersji zawieszenia -20mm. a mój w wyposażeniu ma napisane : ZAWIESZENIE KOMFORTOWE =KOZA meeee. :kox:. ale i tak trzeba bedzie gwinta.

wychodziły też na zwykłym 1BA - tym bardziej że kolega ma zewnętrznego S-lina + pakiet sportowy w środku.

Opublikowano

wielki plus za napęd, zmieniaj turbinke drugi IC i zobaczysz jak to auto dopiero bedzie smigalo

Opublikowano

furak :good::kox:

a może chcesz odsprzedać chlapaki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.