Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Koło Pasowe w silniku AEB


sakow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauważyłem że na wolnych obrotach koło pasowe dostaje dziwnych wibracji. Nie wiem czy tak powinno być ale jest to na pewno kilka milimetrów. Boki paska widziałem troszkę przytarte więc na pewno coś jest nie tak. Wymieniłem przy okazji pompę wodną i łożysko wiskozowe oraz koło pasowe które niestety byłem zmuszony kupić używane. Po zamontowaniu okazało sie że znowu jest bicie. Chyba jeszcze gorzej niż na moim. Klient w sklepie gwarantował że koło jest dobre. Czy może być jakaś inna przyczyna tego bicia czy po prostu miałem pecha z zakupem. Niestety żadna firma nie produkuje zamienników do tego modelu. Z tego co wiem oryginał kosztuje 900. Proszę o jakąś wskazówkę. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chodzi o kolo pasowe paska wieloklinowego. to kolo pasowe jest tlumikiem drgan skretnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysżło następne, sprawdze jeszcze raz ale powoli oswajam sie z myślą ze bede musiał kupić nowe.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 22:28 _________________________________________________Niestety znowu szrot. Zastanawiam sie czy poprostu mam pecha czy jest możłiwość że co innego może być uszkodzone. Proszę o wskazówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód wygląda idealnie, podłóżnice całe, niegdzie nie widać nic co było prostowane. Nawet 1cm2 brakującego lakieru. Obejżałem to koło i okazało sie że z jednej strony jest uderzone. Jak sie przyjrzeć widać wgniecenie więc pewnie przez to bije. Pytałem typa w jakim jest stanie "Panie idealne zakładać i jeżdzić" :) Dzisiaj kupiłem na Allegro trzecie i ostatnie w poniedziałek testowanie. Mam nadzieje ze do 3 razy sztuka. Jak nie, zostaje zmuszony do zakupu nowego. Martwie sie tylko co będzie jeśli na nowym też będzie biło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswierzam temat bo mam taki problem. we wtorek jade dac autko do mechanika i ma mi wymienic te kolo i mam pytanie czy jest mozliwosc zeby i walek poszedl[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 18:51_________________________________________________koło zostało wymienione i teraz kreci się równiutko :)sakow kup nowe oryginalne tylko ze ta cena kolosalna ja na alegro znalazłem za 280zł nówke ori :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...