Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jakie obroty na biegu jałowym przy temperaturze 90 stopni ?


predipl

Rekomendowane odpowiedzi

a mi trzesie Ci samochodem??

Tak, jak sie rozgrzeje to na wolnych obrotach czyli 600 trzesie lekko budą-czuć drganie.Tak mam juz od kupna,a pozatym jest wszystko ok. :) U Ciebie tez trzesie?? Wiesz moze jak albo gdzie podwyzszyć te obroty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie to chyba i wyłącznie Kopmuter i ustawienia czasów wtrysku na biegu jałowym, mi nie trzesie ale na pewno lepiej by pracował na 900 obrotów.

Tak wiem ze na 900 by pracował elegancko i by nie trzęsło,ale niewiem jak by go podnieść do 900 obr. moze ktoś sie wypowie?? Własnie jak przycisne gaz na postoju tak do 900 to jest czysto bez zadnych drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 680 według VAG-a,moim zdaniem 900 obrotów w v6 to za troche za dużo.Na ssaniu mam jakieś 1300,po 3-4 min schodzi do 900,i przy 90 stopniach mam 680.Kiedyś złapał mi błąd i właśnie trzymał obroty około 900-1000 na gorącym silniku to było słychac po dzwięku ze to za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 680 według VAG-a,moim zdaniem 900 obrotów w v6 to za troche za dużo.Na ssaniu mam jakieś 1300,po 3-4 min schodzi do 900,i przy 90 stopniach mam 680.Kiedyś złapał mi błąd i właśnie trzymał obroty około 900-1000 na gorącym silniku to było słychac po dzwięku ze to za dużo

U mnie jest identycznie jak napisałeś :) i własnie jak silnik sie rozgrzeje do 90st to jest mniej więcej tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...