Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca - co i jak - w waszych miastach (?)


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na kurs i spadam na zachod.tu juz lepiej nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nadeszły cięższe czasy... też jestem zdania by łapać każde praktyki staże i mieć co wpisać do CV. Sama teraz jestem prawie rok na stażu z PUP-u tylko do końca kwietnia potem wracam w szeregi poszukiwaczy pracy;p mam nadzieje ze nie na długo i ze szybko coś znajdę ;) w Jastrzębiu ciężko o robotę z godziwą płaca dla kobiet ;p

Całe szczęście urodziłam sie optymistką:D a mówią ze pozytywne myślenie działa cuda :D:D:D szkoda ze tego nie da sie wyżyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponowię pytanie: jak w logistyce zatrudnienie? Studiuję ten kierunek i z tego, co się orientowałem to w mojej okolicy (Gliwice, Katowice) mam dość dużą szansę, ale mimo wszystko chciałbym, ażeby ktoś się tutaj wypowiedział.

też studiuję Logistykę, 2 kumpli ze studiów w moim wieku w DHL'u pracuje w Łodzi , w sumie nie narzekają wypłaty około 1800 z tego co mówili a i robota nie jest jak na razie zbyt trudna, ale sami mówili że to kwestia szczęścia, CV list mot. zawsze warto zanieść lub wysłać , moje rokowania są na razie dość sceptyczne odnośnie pracy jako Logistyk, niestety ale takie realia , bierze się jakąkolwiek pracę byleby coś zarabiać i jakiekolwiek doświadczenie zdobywać co by było później w CV wpisać :confused4:

Ukończyłem studia o tym kierunku, ale na szczęście znalazłem prace w innej branży...

Logistyków jest masa na Mazowszu, a obecnie poszukuje się ludzi po Polibudzie

Kuzyn po tej samej szkole co ja, pracuje w DHLu 60km od Warszawy i ma duuużo więcej niż 1800 zł na ręke, ale nie jeździ wózkiem czy też nie pracuje w pickingu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem prace jak jeszcze studiowalem i dalej tam pracuje, obskoczylem pare stanowsk, a teraz zmienilem dzial, studia mi sie przydaly akurat bo wymagali studiow technicznych, badz minimum technikum elektroniczne, a ze mam inz to bez problemu sie dostalem. A ze o prace ciezko to wiem, bo przegladam oferty i nic ciekawego nie ma, tutaj mi nie jest zle, tylko dojazd ...33 km w jedna strone... no ale coz, starcza mi na wszystko i jeszcze moge sporo odlozyc wiec robie tam nadal. A co bedzie dalej to sie zobaczy :) Wazne ze praca spoko i ludzie fajni to sie dobrze pracuje :) A ile sie nowych rzeczy dowiedzialem i nauczylem to moje :)

Studia teraz sa zbedne, masz znajomosci to wszedzie pojdziesz, ale ja sam mialem ambicje by isc. Poszedlem, ukonczylem i mam juz spokoj :) Np w firmie w ktorej robie, gosc zostal kierownikiem a jest po podstawoce, smiech na sali... co prawda juz nim nie jest, ale sam fakt ze byl mnie smieszyl i smucil zarazem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka a w Olsztynie jest tak;

Chodzi murzyn po OL i szuka pracy,ostatni adres już odwiedza w poszukiwaniu pracy , zrezygnowany pyta szefa firmy

M;- czy ma pan prace dla murzyna

S-oczywiście że mam

M- a jakie są obowiązki ?

S-na pana praca polegała by na obsłudze komputera,klienta ,rozliczanie faktur itp, oczywiście samochód słuzbowy bez limitu kilometrów, komóreczka bez limitu ,praca w godzinach dla pana dogodnych

M-pan żartuje

S-ale to pan zaczął

i to tyle jeśli chodzi o pracę w OL pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...