Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja a4, 18", xenon by warzyd $$$


warzyd

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem przesadzacie. Ja bym autka tak nie zrobil, ale przeciez nie wyglada ono az tak napastliwie.. :) (wrecz przeciwnie, dosc skromnie) :decayed:

Ja bym wymienil tylko kierunki przednie na inne.. :tongue4:

Wydech jak sam kolega napisal - taki juz byl, skad wiecie czy nie zmieni na ladniejszy..?

Felga piekna.. :th:

A napis - kwestia gustu.. Wydaje mi sie ciekawy.. Bo jest zrobiony czcionkna a'la :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie te auto jest ogolnie bardzo ladne .... i nie jest wiesniackie ale ma pare dodatkow ktore wg mnie i slaweq chyba tez ;p psuja caly efekt np. wlasnie xywa, kierunki, wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lamp narazie nie bede napewno zmienial bo dopiero co niedawno je kupilem. nie chcialo mi sie poprostu bawic w przerabianie na zespolone a pozatym kazdy tylko ciagle pisze ze wymienia na zespolone i ciagle te zespolone to jakos tak odechcialo mi sie ich. po co kazdy samochod ma tak samo wygladac... ja bym sie tu u siebie zastanowil jeszcze napewno nad wydechem tylko nie wiem kiedy ja sie z tym zbiore :) chcialbym go tez jeszcze troche obnizyc ale nie wiem czy bylbym wtedy zadowolony z jazdy po naszych pieknych drogach. a co do napisu to literki sa od audi i specjalnie je kupowalem w halfordsie w szkocji i sa naprawde za***iście zrobione. jak oryginal od audi. bo te polskie nasze literki to taka mega tandeta ze szok. powaznie sie tez zastanawiam nad zderzakami od s4 i nad biala skora wewnatrz bo jakos bardziej mi sie podoba od czarnej. ale nad tym narazie trzeba pomyslec. no i kierownica tez pojdzie do zmiany ale to dopiero na swieta bo dopiero wtedy bede do kraju wracal... moze w meidzy czasie cos mi jeszcze do glowy wpadnie. a co sadzicie o wydechu do niego? jaki ciekawy wydech mozna by tu wrzucic? i czy ma ktos z was w dislu jakis buczacy tlumik? bo wydaje mi sie ze do warczacego disla to raczej nie pasi cos takiego. a ktos mi to kiedys doradzal ale nie jestem co do tego przekonany... co sadzicie? moze jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie te auto jest ogolnie bardzo ladne .... i nie jest wiesniackie ale ma pare dodatkow ktore wg mnie i slaweq chyba tez ;p psuja caly efekt np. wlasnie xywa, kierunki, wydech

Zgadzam sie z Nowakiem :th: Oglnie auto ładne, fela :kox: a w mioch wczesniejszych postach mialem na mysli, że jesli kolega zacznie jeszcze upiekszac to auto, to w pewnm momencie przesadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze jestem w tym samym wieku co posiadacz owego cuda, bo jakby stanelo na swiatlach przede mna owo audi z tym napisem na klapie oraz basowym tlumikiem w polaczeniu z klekotem 1Z to nie budzilo by nic innego niz usmiech politowania na twarzy

smutne, bo z tymi felgami i xenonem moglo to byc calkiem fajne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle pisze ze wymienia na zespolone i ciagle te zespolone to jakos tak odechcialo mi sie ich. po co kazdy samochod ma tak samo wygladac...

napisz ze nie chcialo Ci sie przerabiac a nie ze wszyscy maja takie :tongue4:

bo jakby stanelo na swiatlach przede mna owo audi z tym napisem na klapie oraz basowym tlumikiem w polaczeniu z klekotem 1Z to nie budzilo by nic innego niz usmiech politowania na twarzy

czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te szczegóły, na które zwracacie uwagę, to nie założyłbym tego do swojego auta. Ale jak spojrzę na całą furkę, to mi się podoba, jest ok. A jak nie ma wody do sprysków, to zawsze w wydechu się nazbiera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zescie sie doczepili do tego wydechu i do tych literek... kazdy robi co mu sie podoba. literki uwazam za za***iste i lepsze to niz naklejanie na tdi naklejek s4 czy innych badziewi. a jesli chodzi o wydech to jak powiedzialem juz taki byl. moze bym sie zastanowil nad jego zmiana ale na jaki? ma ktos z was jakies pomysly bo ja kiedys juz szukalem co ciekawego ale nie bylo nic. same buczace koncowki ktore by do mnie nie pasowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te co dal ykk kieruneczki duzo lepsze i bardziej pasujace .... ;P nie beda razily co do tlumika ;) to wymien na jakas delikatna owalna koncowke, ewentualnie dwie ( ale nie za dlugie :P ) i bedzie wszystyko cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK to tez DEPO.. :decayed:

Roznia sie, roznia. Maja czarna obwodke. I przez to nie wygladaja na wieksze i jakby doczepione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna gleba i kolo.. ładnie sie komponuje:D i kolorek zielony:D podobny do mojego:D:D wszytsko na 5+ tylko wydech troche mi nie podchodzi:) ale to rzecz gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha kolejny doczepil sie do wydechu... moze ktos mi pokaze jakas propozycje wreszcie co do wydechu? bo ja szukalem kiedys takiej podwojnej koncowki ale niestety wszystkie sa takie buczace a jak pisalem raczej nie chcem zeby mi buczal tlumik. moze jakas prpozycja wreszcie padnie? bo jak narazie kazdy sie do wydechu tylko doczepil a zadnych propozycji nie dostalem :) czekam ...

p.s. a co do kierunku to chyba sie zdecyduje zeby je zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie doczepia... tylko takie kominy to raczej do calibry i golfa pasuja... proponuje taka podwojna koncowke jak ma kolega MOSSS ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...