Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Dymi, traci moc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

problem polega na tym, że został wymieniony blok na AFN i wszystko po przekładce było dobrze. W ogóle nie dymił w porównaniu do starego bloku. Na dodatek wydaje mi się, że stracił moc. Poniżej zamieszczam logi:

statyczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74033.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74036.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74034.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74035.html

zimny:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74039.html

ciepły:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74037.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74038.html

BS:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74040.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74041.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74042.html

dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74043.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74047.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74049.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74044.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74048.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74046.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_74045.html

Brak błędów. Przy okazji jakbym mógł prosić to o sprawdzenie czy wszystko jest ok z resztą.

Pozdro~~

Opublikowano

Ten program co siedzi w sterowniku to jest hmmm lekko mowiąc nie najwyzszych lotów - moze powodowac zadymienie.

Filtr powietrza dawno zmieniany ?

W statycznych jest OK.

Opublikowano
  • Autor
Ten program co siedzi w sterowniku to jest hmmm lekko mowiąc nie najwyzszych lotów - moze powodowac zadymienie.

Filtr powietrza dawno zmieniany ?

W statycznych jest OK.

Wiem, że jest słaby ten program ale po wymianie bloku nie dymił w ogóle. Filtr powietrza i paliwa jak dobrze pamiętam były wymieniane w październiku tamtego roku. Ale najwyżej wymienię filtr powietrza dziś dla sprawdzenia:)

Opublikowano

programem podlane paliwa a doładowanie zostało to samo - musi kopcić , a jak wcześniej nie kopciło to może jakaś nieszczelność .

Poza tym przy takim programie to zjedź trochę z dawką na nastawniku z 2,6 do 3,5-4,0 mg powinno mniej kopcić

poza tym sprawdził bym wtryski jeden może lać (sterujący) stąd korekcie na dużym -

Opublikowano

Może sprawdź pod maską czy doloty nie są pęknięte

Opublikowano
  • Autor
Ten program co siedzi w sterowniku to jest hmmm lekko mowiąc nie najwyzszych lotów - moze powodowac zadymienie.

Filtr powietrza dawno zmieniany ?

W statycznych jest OK.

Po wymianie filtra nadal dymi.

Opublikowano
programem podlane paliwa a doładowanie zostało to samo - musi kopcić , a jak wcześniej nie kopciło to może jakaś nieszczelność .

Poza tym przy takim programie to zjedź trochę z dawką na nastawniku z 2,6 do 3,5-4,0 mg powinno mniej kopcić

poza tym sprawdził bym wtryski jeden może lać (sterujący) stąd korekcie na dużym -

doladowanie zostalo podniesione o 100mbar.Gdyby doladowanie byloby tak z 2080 uszlo by w tlumie.

Opublikowano

dobrze mi sie wydaje ze przeplywka zaniza w calym zakresie obrotow w dynamicznych 003?

Opublikowano

to jest auto po chipie nie zobaczysz jak pracuje przeplywka

Opublikowano
  • Autor

A oprócz dymienia jak wspomniałem, wydaje mi się że stracił moc. Tak się zastanawiam czy coś nie będzie z wtryskiem sterującym bo przy przekładce musiałem podmienić bo stary za mało barów podawał.

Opublikowano

a tak off top to co z tamtym zatarl sie?

Opublikowano

ropy dolane jedna mapa, a powietrza za malo

Opublikowano
  • Autor
a tak off top to co z tamtym zatarl sie?

Właśnie mechanik nie potrafił powiedzieć. Ale coś jest, że jak kręci się kołem pasowym/zamachowym to w pewnym momencie się blokuje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, że nic więcej w logach nie ma? I pozostaje mi sprawdzić czy nie ma pękniętych wężyków oraz wtrysk sterujący :eusathink:

---------- Post dopisany 19-04-2012 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2012 at 11:49 ----------

Problem się nasilił, a na dodatek czasem falują obroty na jałowym. Nowe logi dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81587.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81586.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81589.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81584.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81588.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81590.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dir14_81585.html

Opublikowano

BTDC 27,9, jeszcze takich fajerwerków to nie widziałem, nie wywala błędu 00542? pożycz inny wtrysk sterujący, upewnimy się czy winy jest tylko wtrysk czy tez w pompa dokłada swoje 3grosze, dawka na jałowym przesadzona, może to jest jedna z przyczyn obok owego czipa że co sezon pada G80

Opublikowano
  • Autor
BTDC 27,9, jeszcze takich fajerwerków to nie widziałem, nie wywala błędu 00542? pożycz inny wtrysk sterujący, upewnimy się czy winy jest tylko wtrysk czy tez w pompa dokłada swoje 3grosze, dawka na jałowym przesadzona, może to jest jedna z przyczyn obok owego czipa że co sezon pada G80

A no dziś właśnie wyskoczył błąd 00542 :) Nawet na konsoli mrugała już ikona świec żarowych. Także raczej już wtrysk? Czy mimo to jednak próbować podmiany? Tą dawkę już kilkakrotnie zmieniałem :/

Opublikowano

ja bym szukał używki bo nie ma sensu jeździć w obecnym stanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.