Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie:hi: Przepraszam, że nie wrzuciłem fotek wcześniej, ale nie miałem kompletnie czasu na to i głowy:kwasny: Mam nadzieję, że się nie gniewacie:decayed::smiley:

Więc nadszedł czas na pokazanie efektu który według mnie jest zadowalający...:kox:

Proszę oto fotki:

1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/370f6034c8fd408d.html

2)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/019f322460fc377f.html

3)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d941a7699d4f4b41.html

4)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/587a59feaaed64ac.html

5)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746ac1902a99fb5f.html

6)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3be114095a8e56ac.html

I jak Panowie? Czekam na opinie...:wink:

Opublikowano
Witam serdecznie:hi: Przepraszam, że nie wrzuciłem fotek wcześniej, ale nie miałem kompletnie czasu na to i głowy:kwasny: Mam nadzieję, że się nie gniewacie:decayed::smiley:

Więc nadszedł czas na pokazanie efektu który według mnie jest zadowalający...:kox:

Proszę oto fotki:

1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/370f6034c8fd408d.html

2)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/019f322460fc377f.html

3)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d941a7699d4f4b41.html

4)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/587a59feaaed64ac.html

5)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746ac1902a99fb5f.html

6)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3be114095a8e56ac.html

I jak Panowie? Czekam na opinie...:wink:

c014.gif
Opublikowano

Jaki kod lakieru? ; )

Opublikowano
  • Autor
Jaki kod lakieru? ; )

YYYY... Nie pamiętam:decayed:

Opublikowano

Szczerze to nie wygląda źle ale ja bym wolał zwykłe polifty :decayed:

scaled.php?server=585&filename=dsci0906.jpg&res=medium

Opublikowano

za***iście to wygląda :kox: Naprawdę ładnie, pasują Ci te lampki do auta :wink:

Są prawie tak ładne jak oryginały :decayed:

Opublikowano

Są prawie tak ładne jak oryginały :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, w realu wyglądają dużo ładniej...:decayed::kox:

I audiczka dziękuję za komplementy...:grin::wink:

Opublikowano

A masz fote z tyłu ale na wprost coś ala moja ??

Opublikowano
  • Autor
A masz fote z tyłu ale na wprost coś ala moja ??

Zaraz coś wyrezam..:wink:

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

Mam tylko coś takiego...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bac5aff9c844dee0.html

Później będę wyjeżdzał z garażyku to cyknę inną fotkę..:wink:

Opublikowano

W sumie nawet wyglądają :P

Opublikowano
A masz fote z tyłu ale na wprost coś ala moja ??

Zaraz coś wyrezam..:wink:

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

Mam tylko coś takiego...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bac5aff9c844dee0.html

Później będę wyjeżdzał z garażyku to cyknę inną fotkę..:wink:

fajnie wygladaja :decayed:

Opublikowano

spoko ładnie leża jestem za :slina:

Opublikowano

Bardzo fajne lampy ;) ale troche kosztuja, rozglądałem się też do mojego avanta za podobnymi...

Opublikowano
Witam serdecznie:hi: Przepraszam, że nie wrzuciłem fotek wcześniej, ale nie miałem kompletnie czasu na to i głowy:kwasny: Mam nadzieję, że się nie gniewacie:decayed::smiley:

Więc nadszedł czas na pokazanie efektu który według mnie jest zadowalający...:kox:

Proszę oto fotki:

1)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/370f6034c8fd408d.html

2)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/019f322460fc377f.html

3)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d941a7699d4f4b41.html

4)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/587a59feaaed64ac.html

5)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746ac1902a99fb5f.html

6)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3be114095a8e56ac.html

I jak Panowie? Czekam na opinie...:wink:

Nie jest źle i zdecydowanie lepiej niż w serii było :decayed:

Mi one średnio leżą ze względu na ten szeroki biały pas w środku który jednak odbiega od ori po lifcie, dlatego wolałem ten wzór który mam, tak dla porównania:grin:

688696272d2f99a7.jpg

Ważne że Ci spasowały i jesteś zadowolony :wink4:

Opublikowano

Cena średniawa .. 550 zł za lampki to nie najmniejsza kasa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.