Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh... prysniete na czarno:decayed:

Opublikowano

Witam czy moglbym mi ktos podac nr seryjny popowtrsykiwaczy BQ oraz AL pasujacych do A4 AWX bo chce kupic nowe, a do poszukiwan po hurtowniach jest mi to niezbedne. Poza tym czy BQ siedzialy w 2.0 TDI ? celuje w moc 200KM wiec mysle ze nowe BQ beda dobrym rozwiazaniem

Na allegro jedyne jakie znajduje to

BOSCH 038130073BQ ale te sa chyba do A3 2.0TDI

Opublikowano

i co z tego ze sa z a3? to ze silnik poprzecznie to nie znaczy ze pompki do gory nogami sa...

pasuja

Opublikowano

ok to powiedzm mi:

http://allegro.pl/pompowtryskiwacz-038130073bq-audi-seat-skoda-vw-i2287131026.html

http://allegro.pl/nowe-pompowtryskiwacze-2-0-tdi-o-038-130-073-bq-i2299368497.html

czy te aukcje sa wiarygodne i za takie pieniadze mozna kupic nowe ? bo nie ukrywam ze w intercarsie powiedzili mi duzo wiecej. Chyba ze macie jakies pewne zrodlo dobrych uzywek ?

Opublikowano

ja kupiłem uzywki za 1200.... Znam kogos kto kupił nówki za 1200:wink:

jezeli 550 z uszczelkami to dobra cena za nówki

Opublikowano
  • Autor

ja sie dowierdzialem ze moge miec taka niespodzianke ze mam alki juz u siebie he jak tak to dam do reg 300zl od pompki i zalozenie plus uszczelniacze gratis D:

Opublikowano

a od kogo kupiles ? i jak je sprawdzic ?

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

slyszalem ze tych wtryskow sie nie regenruje :/

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

slyszalem ze tych wtryskow sie nie regenruje :/

Opublikowano

Są różne teorie nt. regeneracji pompek. Najwięcej powie Ci jakiś serwis, który się tym zajmuje. Pewnie zależy co się stało w takim wtrysku.

Osobiście nie oddałbym do regeneracji ani turbiny ani pompek. Chyba, że planujesz sprzedaż auta :D

Opublikowano

wlasnie dopiero je kupilem i chce je zrobic pod siebie!! niby od pewnego sprzedawcy nowe sa 3000zł, a na alegoro srednio nowe chodza po 2400zł

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

zapodaj pytaniem do Piotrek98igo

Opublikowano

BQ to zamiennik BJ

Koledzy z CTR wycisneli na BJ coś ok 225 kucy w leonie

Opublikowano
  • Autor

na ori koncowkach??

Opublikowano

tak, turbo gtb nie widze nigdzie wykresu wiec nie pokaze;)

Opublikowano

nie ma szans na bank siedza AL na 2xx KM

Opublikowano

fakt seryjnie Bj a właściciel zmieniał sory za wprowadzenie w błąd;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Końcówki Firada P1043 takie jak w AL już dostępne. Jak coś to na priv.

Opublikowano

godski

kto wymieni?

Opublikowano

Nadarzyn. Mr. Podkowiński.

Opublikowano
Końcówki Firada P1043 takie jak w AL już dostępne. Jak coś to na priv.

Po ile masz te 1043?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.