Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z domofonem


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. pisze bo mam problem z domofonem i mam nadzieje ze przeczyta to ktos znajacy sie na rzeczy. mianowicie: gdy tylko troche popada deszcz przy sluchawce zaczyna sie dyskoteka tzn melodyjka dzwiek duzo cichszy niz ten ktory wydobywa sie z glosnik, ale na tyle wkurw...ący zeby mnie rano obudzic. Przewody pod instalacje zostaly wkopane jakies 8lat temu, sam domofon jakies 2,5roku temu problem pojawil sie jakis rok temu z tym ze od ostatniego czasu sie nasilil. Panowie monterzy oczywiscie wine zwalaja na przewody ktore nie kladli oni sami, gwarancja sie skonczyla i "tiruriru ze sluchawki zostalo". Co sie moze z tym dziac? Sluchawki są dwie, jedna na parterze druga na pietrze, dlaczego warczy tylko jedna? Jakie kroki podjac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest jaki masz domofon, chodzi mi oto ile żył wykorzystuje? Czy na kasecie masz jeden przycisk do dzwonienia, czy dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa przyciski, jeden na parter do rodzicow drugi na pietro do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj przebicia gdzieś gdzie mógł sie uszkodzić kabel na 90% przy słupku ale może tez być w miejscu wprowadzenia do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przewód i tak jak pisze kolega tymonA4 raczej gdzieś w okolicy słupka. Może się zdarzyć, że gdzieś na środku ale to bym wykluczył, bo jak piszesz wystarczą nie duże opady, a na środku to trochę musiałby grunt przemoknąć. Weź i spróbuj delikatnie odkopać przewód w okolicy słupka i może coś zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...