Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem poznać Wasze zdanie na temat tych kpl. Zna ktoś może sprzedającego ? Jakiej jakości są te felgi a jakiej opony ? bo ceny wydają się strasznie atrakcyjne i to mnie zastanawia.

http://moto.allegro.pl/item341394456_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_nowe_opony_toyo_fv.html

a ta cena to już wogóle jakaś strasznie niska

http://moto.allegro.pl/item347216843_felgi_aluminiowe_18_opony_nowe_vw_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku zadzwoń do jednego i drugiego (te pierwsze lepiej wygladają) i zapytaj się w jakim kraju zostały wyprodukowane. Jak Włochy to zapomnij...

Jak 1 opcja to podpytaj czy nie można innej opony. Toyo jest miękka i bardzo szybko się zurzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie obawiam, ze ta felga bedzie kiepsko wygladaja na Twoim (naszym) kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu opcja nr2 to produkcja Włochy ( przesłał mi nawet dużo dodatkowych fotek, ponoć dużo tego sprzedaje i nie od roku i niema znimi problemu ) i z oponami takimi jak mam teraz goodyear F1 to cena 3200 zł by była[br]

Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 09:50 _________________________________________________

A ja sie obawiam, ze ta felga bedzie kiepsko wygladaja na Twoim (naszym) kolorze...

Mam kumpla który ma te fele - flyer zawsze moge się z nim umówić i wsadzimy na przymiarke do mojego i zobaczymy jak to wygląda - zrobie fotki i ocenicie ( moja żonka starsznie chce te fele ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są naprawdę spoko, zrób przymiarkę i zobaczymy. Żonka słusznie podpowiada :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to warto tak zrobnic :cool:. Ta felga wyglada fajnie na ciemnym kolorze, o jasny mam obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak......Miron jedz i przymierz te fele najpierw od kolegi i zobaczysz czy Ci sie podobaja na Twoim aucie... :)

Ja kupilam takie bo mi sie podobaly bardzo......jak zalozylam na auto to przestaly.....i po dwoch dniach je sprzedalam.... :decayed:

ps. Identyczne felgi mial Dzo-Dzo....i ma Brynia ( tyle ze nie polerowane)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak......Miron jedz i przymierz te fele najpierw od kolegi i zobaczysz czy Ci sie podobaja na Twoim aucie... :)

Ja kupilam takie bo mi sie podobaly bardzo......jak zalozylam na auto to przestaly.....i po dwoch dniach je sprzedalam.... :decayed:

ps. Identyczne felgi mial Dzo-Dzo....i ma Brynia ( tyle ze nie polerowane)...

u Dzo-Dzo wyglądały prześlicznie i z tego co wiem to on miał polerowane

Poziu dzwoniłem do kolesia z 1 linku i zapewniał mnie o prodykcji niemieckiej i najwyższej jakości, w tej cenie tylko z tymi oponami niestety choć ponoć oponka to też najwyższa jakość ( sprawdzałem ile same oponki kosztuja i jestem w szoku - najwyższa półka ) Poziu ile szybciej się ta oponka zużyje od innych np. Godyear F1 ? Przesyłka 150 zł - może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem - jestem świadomy że na czarnym to wygląd koks dlatego z moim kolorkiem podchodze do tego z dystansem. Mam pełny pakiet chrom i może sie okazać że wcale źle nie będzie to wyglądało - no i zawsze to 18 a nie 17 jak obecnie, choć nie ukrywam że fele s-line ( obecne ) też są oki no i zawsze to ori - w morde już sam nie wiem co myśleć - może zrobię to dla żonki :mysli: i będę jej ściągał przez 8 lat z urodzinowych :mysli: tak czy siak najpierw robie przymiarke - jak macie jeszcze jakieś uwagi i opinie to dawać mi tu zaraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron co do opony i przypomnieniu sobie twojego stylu jazdy to myślę że ze 2 sezony pojeździsz... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ten koleś z 1 linku ma jeszcze fajne 18 z nowego S3 i R8 też śliczne no i dużo nowszy wzór

Przejebka z tymi felami....... na aucie też mogłyby bosko wyglądać - ale tego się już nie dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ten koleś z 1 linku ma jeszcze fajne 18 z nowego S3 i R8 też śliczne no i dużo nowszy wzór

Przejebka z tymi felami....... na aucie też mogłyby bosko wyglądać - ale tego się już nie dowiem

masz linki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

dzięki - jakby co to się odezwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron może ktos by Ci zrobil jakies fajne VT z felami jakie Cie interesują? Mniej wiecej bys wiedział jak na Twoim aucie by sie prezentowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

przeciez facet kory sprzedaje fele jest z Mazowieckiego.....wiec po co przewozic je do wawy, chyba na odwrot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kicha z przypasowania polerek 18 do mojego koloru autka - kumpel wyjechał i wraca dopiero w lipcu - może ktoś z Was może pomóc ( jakieś fotki - cokolwiek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...