Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Światła do jazdy dziennej


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na alledrogo fajne światła do jazdy dziennej, podobają mi się bo są szerokie i mają tylko 5 mocnych diód i wyglądają jak z nowych furek. Planuję je kupić i zamontować do mojej B6 w te luki na samym dole zderzaka. Te luki mają 32 cm a więc będzie przerwy od rantu do rantu jakieś 1,5 cm. Spoko bo te światła są z jasnego szkłą i lekko zakrzywione więc powinny super komponować z lampami przednimi. Może już ktoś z was je zamontował to niech się pochwali. Niżej link z allegro do tych światełek:

http://allegro.pl/audi-swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-samsung-i2109343479.html

Jak zamontuje u siebie dam foty jak wyszło na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają sympatycznie, jak zamontujesz to wrzuć fotki bo sam się zastanawiam nad podobnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z ladniejszych swiatel do jazdy dziennej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak najbardziej wporządku. Tylko teraz pytanie czy całość jest firmy SAMSUNG czy tylko te ledy (bo za tego tak wychodzi) a reszta chiny czy tam innej produkcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowalem dzisiaj takie lampeczki ale do seata ibizki III. super wykonczenie widac ze szczelne smd duze i ladne swiatlo daja montarz banalny. fajnie wyprofilowane. przykladalem do swojego zderzaka to super wygladaja az chcialem je zamontowac u siebie a nie u klienta ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: założył już ktoś takie światła? może zapodajcie jakieś zdjęcia jak to w :audi: wygląda i jak świeci :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 07:32 ----------

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chcesz zamontować jak na filmiku powyżej...koniecznie pokaż efekt...bo może to fajna opcja do naszych A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzałem kupić takie światła do jazdy dziennej i oglądałem je w sklepie z takimi rzeczami. Lamki ładnie pasują do kąta zderzaka ale przykładająć je do zderzaka diody nie będą świeciły na wprost auta tylko zbiegają się do środka. Takie jest spostrzerzenie moje i sprzedawcy z sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 07:32 ----------

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

Witam,

Szczeliny o których piszesz są poniżej wymaganej min wysokości montażu DRL.

Po montażu będzie problemik na przeglądzie technicznym.

O dłuższego czasu również poszukuje sensownego rozwiązania DRL dla B6

Na necie jest pełno dedykowanych setów dla B6

np.

http://www.alibaba.com/product-gs/534608855/2012_CAR_Specific_DRL_AUDI_A4.html

gdyby było 10ciu chętnych na proponowane rozwiązanie to mogę złożyć zamówienie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans , o światłach dziennych się nie wypowiem ....ale brewki to masz :facepalm:

Sorka za OT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...