Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, znalazłem na alledrogo fajne światła do jazdy dziennej, podobają mi się bo są szerokie i mają tylko 5 mocnych diód i wyglądają jak z nowych furek. Planuję je kupić i zamontować do mojej B6 w te luki na samym dole zderzaka. Te luki mają 32 cm a więc będzie przerwy od rantu do rantu jakieś 1,5 cm. Spoko bo te światła są z jasnego szkłą i lekko zakrzywione więc powinny super komponować z lampami przednimi. Może już ktoś z was je zamontował to niech się pochwali. Niżej link z allegro do tych światełek:

http://allegro.pl/audi-swiatla-dzienne-dziennej-jazdy-led-samsung-i2109343479.html

Jak zamontuje u siebie dam foty jak wyszło na żywo.

Opublikowano

Wyglądają sympatycznie, jak zamontujesz to wrzuć fotki bo sam się zastanawiam nad podobnym rozwiązaniem.

Opublikowano

Jedne z ladniejszych swiatel do jazdy dziennej

Opublikowano

bardzo ładnie wyglądają,chyba się i ja skuszę na komplecik :banan:

Opublikowano

tommy-cichy kupiłeś je? Założyłeś?

Opublikowano

czy zalozyl juz ktos ten zestaw bo czcial bym znac jego opinie na jakosc

Opublikowano

Wyglądają jak najbardziej wporządku. Tylko teraz pytanie czy całość jest firmy SAMSUNG czy tylko te ledy (bo za tego tak wychodzi) a reszta chiny czy tam innej produkcji....

Opublikowano

montowalem dzisiaj takie lampeczki ale do seata ibizki III. super wykonczenie widac ze szczelne smd duze i ladne swiatlo daja montarz banalny. fajnie wyprofilowane. przykladalem do swojego zderzaka to super wygladaja az chcialem je zamontowac u siebie a nie u klienta ;p

Opublikowano
:hi: założył już ktoś takie światła? może zapodajcie jakieś zdjęcia jak to w :audi: wygląda i jak świeci :wink:
Opublikowano
tu masz na b5. w b6 ladniej sie wkomponuja
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 07:32 ----------

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

Opublikowano

no chcesz zamontować jak na filmiku powyżej...koniecznie pokaż efekt...bo może to fajna opcja do naszych A4 :)

Opublikowano

Witam zamierzałem kupić takie światła do jazdy dziennej i oglądałem je w sklepie z takimi rzeczami. Lamki ładnie pasują do kąta zderzaka ale przykładająć je do zderzaka diody nie będą świeciły na wprost auta tylko zbiegają się do środka. Takie jest spostrzerzenie moje i sprzedawcy z sklepu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

---------- Post added at 09:02 ---------- Previous post was at 07:32 ----------

Jeszcze nie zamontowałem ich z racji braku czasu, napewno niebawem je zamontuje. Mam plan je wmontować w te dolne szpary poniżej kratek od halogenów.Wydaję mi się że będą mega tam pasowały.

Witam,

Szczeliny o których piszesz są poniżej wymaganej min wysokości montażu DRL.

Po montażu będzie problemik na przeglądzie technicznym.

O dłuższego czasu również poszukuje sensownego rozwiązania DRL dla B6

Na necie jest pełno dedykowanych setów dla B6

np.

http://www.alibaba.com/product-gs/534608855/2012_CAR_Specific_DRL_AUDI_A4.html

gdyby było 10ciu chętnych na proponowane rozwiązanie to mogę złożyć zamówienie

pozdrawiam

Opublikowano

powiem ci kolego 6w3k ze nawet fajne ale co do jakosci to niewiem moze bym sie skusil

Opublikowano

Witam, czy ma ktoś może światła dzienne hella flex ?

f3eedb38381cd36aff9d0fd54d94044d.jpg

phoca_thumb_l_volvo-7.jpg

Opublikowano

kolego tommy-cichy jak tam, zamontowałeś już może te DRL-y

Opublikowano

Hans , o światłach dziennych się nie wypowiem ....ale brewki to masz :facepalm:

Sorka za OT .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.