Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Zmiana silnika na 2.7 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema wszystkim:))) jaki koszt takiej przerobki????? silnik z a6 c5 podejdzie??? czy lepiej z s4???:dancing: jakie czesci potrzebne??? czy skrzynia z abc zostaje ??? czekam na konkrety:eusathink:

Opublikowano

Witam,

Jeden grzyb czy silnik z c5 czy b5 - to samo. Skrzynia chyba by pasował chociaż może byc za krótka, potrzebny jeszcze sterownik silnika z wiązką. W sumie jak na moje trochę za mocny silnik jak na napęd na przód- nie wiem czy wogóle w serii takie wychodziły, ale chyba tylko quattro więc chyba będzie również rzeźbienie w sterowniku silnika, następne pytanie: manual czy automat, czy podejdzie pas przedni z chłodnicami. Ogólnie wszystko jest do zrobienia, kwestia czasu i kasy:)

Opublikowano
  • Autor

hehe manual oczywiscie:naughty: raczej duzo pracy ale efekt gwarantowany:dancing:

Opublikowano

tez mi sie taki marzy:thumbup1: jakbys modzil to pisz. ale ja chyba bym wolal wymienic na S-ke. Jednak co fabryka, to fabryka, a jej sie ponoc nie poprawia:kox:

Opublikowano

przede wszystkim to sprzedaj swoje FWD i kup jakiekolwiek Q bo bez tego to lipa ze swapem

Opublikowano

Na przednim napędzie robi się max do 250KM.A później to już są kłopoty z trakcją i za***iste koszta.Musisz mieć Q.

Opublikowano

Pytanie z cyklu, ''ciekawe co napiszą, a ja i tak nic z tym nic nie zrobię'' :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Pytanie z cyklu, ''ciekawe co napiszą, a ja i tak nic z tym nic nie zrobię'' :facepalm:

oj kolego sie zdziwisz i to bardzo!!!

Opublikowano
Pytanie z cyklu, ''ciekawe co napiszą, a ja i tak nic z tym nic nie zrobię'' :facepalm:

hehe

no co ty :decayed: z drugiej strony tyle koni w ośce nich chłopak działa hehehe

Opublikowano
Pytanie z cyklu, ''ciekawe co napiszą, a ja i tak nic z tym nic nie zrobię'' :facepalm:

hehe

no co ty :decayed: z drugiej strony tyle koni w ośce nich chłopak działa hehehe

Jasne,nie mam nic przeciwko , nich reza.

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie chce Q lubie czasami przysmazyc !!:decayed: w a6 byly 230 konne na przednia os tylko.....co wy na to??:banan: zreszta szukam pomocy na tym forum !!!!

Opublikowano

jak wy sobie wyobrazacie włozenie 2.7TT w bude pod FWD ???

Opublikowano
  • Autor
jak wy sobie wyobrazacie włozenie 2.7TT w bude pod FWD ???

a buda jakas mniejsza jest???ale ja nie chce wkladac Q :naughty:

Opublikowano

na opony nie wyrobisz :naughty:

Opublikowano
jak wy sobie wyobrazacie włozenie 2.7TT w bude pod FWD ???

a buda jakas mniejsza jest???ale ja nie chce wkladac Q :naughty:

chyba nie odepniesz samego tyłu

Opublikowano
  • Autor

wlasnie o takiego malego potworka mi chodzi:shock3: zeby smazyl oponki i nie zamulal na drugim biegu:banan::banan: to da sie zrobic taki swap??

Opublikowano

wszystko się da.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki!!widze poradzic musze sobie sam!!narty:thumbdown:

Opublikowano

wszystko pasuje, tylko musisz dorwać kompletny silnik z osprzętem, no i nie wiem jak wygląda sprawa ze sterownikiem, w s4 na pewno nie ma możliwości zmiany kodowania na FWD, za to A6 C5 wychodziło z 2.7Biturbo w ośce. Najlepiej niech się wypowie ktoś bardziej obeznany w temacie niż ja.

Opublikowano
A6 C5 wychodziło z 2.7Biturbo w ośce

tego to nie wiedziałem... :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.