Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakieś tam a6 do robienia km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ta ja na nich jeżdżę, dzisiaj jedną poprawiłem trochę krawężnikiem ale nie przejmuje się bo i tak lecą dwie do malowania :grin:

takie tam z nudów

P3160723.jpg P3160725.jpg

---------- Post added at 04:07 ---------- Previous post was at 04:06 ----------

mialo byc b5 na mega wypasie z jakims potowrem pod maska a tu taka padka:facepalm:
nie jaraj się, tylko przeczytaj temat do czego to auto mi służy :wink:
Opublikowano

przeczytalem bucu :) ja dalej czekam na ta spasiona b5 :)

Opublikowano

Krycha ile za taki felunek dac trzeba? nie sprzedal bys? :decayed:

kurcze tez mam c5 tylko 1.8TQ i podoba mi sie bardzo ta fela a szukam cosik:slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

nie nie sprzedaje, a trza dać 1-1,5K jak się poszuka :wink:

Opublikowano

heh przekopalem aledrogo i ni ma tego... w 17 chyba nie wystepowal ten wzor... a w 18 sa ale z 2,5 k sobie zycza:facepalm: za same fele :facepalm:

ehh bede musial sie zadowolic 17 z a3 8p :kwasny:

a widzialem dzisiaj ten felunek na c6 kozak normalnie :slina:

Opublikowano

co tam na placu same audice stoją? ;p

Opublikowano
  • Autor

i berlingo :doh::grin:

Opublikowano
co tam na placu same audice stoją? ;p

Dziwisz sie, jak Krycha ma kazda srobke do :audi:, dopoki jej nie sprzeda :decayed: ?

Choruje na takie C5, ale jak juz to z AWX-em czy tam AVF-em..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

za***ista jest :kox:

Opublikowano

fajny dupowóz, fele robią swoje

Opublikowano

felga robi robotę :good:

Opublikowano

widzę ze kolega ma więcej części od ręki niż nie jeden servis a i daleko nie jest ... Tylko się uczyć od panów rezania :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Krynia..wrzuc jeszcze jakieś fotki jak to stoi na 18 . Takie centralne, proste z boczku pstrykane :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co tu tak cicho? czemu nie ma fotek na "nowej" feldze?:naughty:

Opublikowano

Piękne autko Krycha.Niech służy bezawaryjnie.:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

trochę zmian w temacie, bo oczywiście nie można przeżyć żeby nic nie pozmieniać w aucie

- turbo awx, kolektor awx, wycięty kat, wystrojone na 148km

- koło Avus III 225/40

- relingi chrom

- lampy przód 99-01 oryginalny xenon

- blenda tył polift

- lampy tył polift

- dokładki i progi w kolor

- listwy na drzwi ala 4.2/allroad/s6

- kubełki w kratkę pełna elektryka ( lewy u tapicera - standard dziura )

- kierownica trójramienna made in cycuś raguś

- osłona na pompe abs z vr5

w sumie to tyle, dalej jeżdżę, myje, tankuje :wink: aha i czekam na dystanse bo 8J ET45 fatalnie leży :)

parę zdjęć w zajebiaszczej scenerii :

P7231878.jpg P7231886.jpg P7231888.jpg P7231893.jpg P7231868.jpg P7231873.jpg P7231876.jpg

Opublikowano

bardzo ladnie jej w avusie:wink:

Opublikowano

siadła ta osłonka bezproblemowo?

Opublikowano
  • Autor

trochę podciąć, dorobić uchwyt, coś nawiercić i można powiedzieć że bezproblemowo

Opublikowano

nie ma źle, ale flaty chyba fajniej leżały:wink:

kiera bajka, jakby znajoma:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.