Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.6 V6 spalanie spore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

192 tys plyn czysty olej ze tak powiem bez dodatkow do kolektora nie zaglodalem obstawiam ze sonda kaput

Opublikowano

a przepustnice czysciles? jedz na stacje diagnostyczna na analizator spalin to ci powiedza czy sonda jest do wyrzucenia. bo tak po co masz sie ladowac w koszty. a to raczej powinno byc za darmo a jak nie gora 20 zl.

Opublikowano
  • Autor

analiza to nie 20 zl tylko 70 zl w tamtym roku ale mam za to logi z jazdy nie wiem czy cos to da

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79632.html

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79633.html

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79634.html

Opublikowano

Generalnie ile spala Ci to V6 i jak sprawdzałeś?

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam jeszcze takie pyta dzis podpielem miernik do sond obie chodza takze sondy odpadaja ale za to program poslki vag czy vag com powyzej 2,5 tys obrotow rozlaczalo sondy pokazuja w vag comie ze stoja nie pracuja a u kolegi w 1.8 z 95 rok podpielem sie do obu programow i nie rozlaczalo powyzej 2,5 tys obrotow nawet do odcinki na obrotomierzu i nie rozlaczylo sonde pokazywalo jak chodzi czyli sterownik padl ? czy co

Opublikowano
nie pamietam czy w tym silniku czasem nie ma dwoch katow.

W ABC występowały 2 katy jak i jeden.

U mnie był jeden zanim go wywaliłem.

Opublikowano

Ja mam dokładnie taki sam silnik i u mnie pali, na trasie na zlot do bukowiny spaliła mi podobnie jak i dla PABLA ~8l. No ja na Twoim miejscu zacząłbym od zerknięcia na sondę...

Kata u siebie wywaliłem i jest różnica, lepiej sie zbiera. Jak zostawisz ori tłumik to hałas we wnętrzu nie wzrośnie a i na zew. niezauważalnie.

Opublikowano
  • Autor

mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

Opublikowano
mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

A może przewód ma przerwę sonda-sterownik

miernik sondy wpinałeś do wtyczki sondy?

Opublikowano
  • Autor
mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

A może przewód ma przerwę sonda-sterownik

miernik sondy wpinałeś do wtyczki sondy?

tak wpinalem do wtyczki sondy i na mierniku cyferki lataly nie bylo jednego wskazywania cyfr

Opublikowano

Rozbierz sterownik i zobacz czy nie jest ugnita albo rozlutowana któraś ścieżka na druku, sprawdź zwłaszcza w pobliżu złącza.

Opublikowano

Nie wiem gdzie w takim silniku jest sterownik, ale już naprawiałem z A3 8l, tam jest na podszybiu i piny były zaśniedziałe i w sterowniku zimne luty

Opublikowano
  • Autor

no wczoraj dalem znajomemu auto to na ktsie jak dales obroty powyzej 2,5 tys tez wywalo ktsa dorwalem drugi sterownik i jade niedlugo na podmianke i dopasowac sterownik jakos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.