Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning Katowice?


sienkol007

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę przejechać się trochę dalej do Witka i mieć pewność, że będę miał profi program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy to Rogal, czy Compsport czy Dynosoft. Wydaje mi się że to są goście którzy zrobią profi program, każdy z tych tunerów.

Nie trzeba jeździć pół Polski. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, człowiek człowiekowi nie równy, obojętnie w jakiej dziedzinie. Jedź np. do serwisu i może Ci robić auto mech Zenek i Zdzichu gdzie każdy z nich pracuje w tym samym ASO i każdy to fachowiec, ale jeden robi bo musi i zna się jak się zna, a drugi robi to z pasją, ma bogatą wiedzę na ten temat i lubi to co robi i tym samym bardziej się przykłada i robi to bardziej fachowo. Tak samo jest u nas w firmie, daj np. pewnemu Romanowi coś dorobić na tokarce i zrobi to na odpier...... do tego jeszcze przewali tolerancję jaka jest na rysunku, a gość ma stażu w tym co robi ponad 35 lat. Możesz to samo dać zrobić innemu Heńkowi który ma stażu 15 lat i zrobi Ci to profesjonalnie i bardzo dokładnie mimo dostępu do tych samych narzędzi i maszyn. Niech każdy jedzie gdzie mu pasuje, Wasze autka i Wasze pieniądze :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem u ALigatora 1,5 roku temu i 100% profeska zdecydowanie polecam. Wole miec na miejscu tunera niż jechać zaraz ponownie pół polski jak byłaby potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Ali robi dobre softy, dlatego chciałem do niego jechać i namawiałem innych by u niego zrobić program, ale jego zachowanie było poniżej krytyki. Mógł napisać, że mu coś wyskoczyło (nawet coś naściemniać) i ustalić inne terminy, ale on nas po prostu olał jak śmieci. Nie namawiam nikogo by jechał do Witka, wiem że to kawałek drogi. U mnie są tylko dwaj goście gdzie bym chciał zrobić program. Ten drugi dał d*py więc jadę do nr. jeden, chyba że mi się coś odwidzi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co jest takie w grupówce....

Bo i tak każdy umawia swój termin, i dopasowuje go z tunerem. Prawie tak samo jak indywidualnie. Więc w czym różnica ?

Chodzi o te 200zł taniej ? Że ma sie poczucie tego że taniej, że promocja ? Że niby tunerowi ma zależeć na tym... jak on ma klientów umawianych na bieżąco na kilka miesięcy na przód ?

Nie lepiej iść indywidualnie ? Tuner ma więcej czasu na dany samochód, nie spieszy się tak.

Pozatym co to za grupówka jak każdy wybiera jakiś dzień tygodnia bo wtedy nie może... itp itd, a cała operacja grupowego strojenia ciągnie się dwa tygodnie.

W czym gorszy jest w takim momencie klient indywidualny ? Nie wlazł na forum i nie wyczytał że na hasło a4klub będzie miał taniej ?

To troche bez sensu.

Wiem że można się unieść honorem itd. ale bez przesady... nie zachowujcie sie jak baby.

To profesjonalny tuner, będziecie zadowoleni.

Sam byłem na grupówce ale co to za różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I

Powiedzcie co jest takie w grupówce...

Chodzi o te 200zł taniej ?

Jak masz 100-200zl taniej to tak, nie ma sensu, ja w cenniku mam 2200zl, a z grupą 25% taniej :facepalm:

To Robi różnice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co jest takie w grupówce....

Bo i tak każdy umawia swój termin, i dopasowuje go z tunerem. Prawie tak samo jak indywidualnie. Więc w czym różnica ?

Chodzi o te 200zł taniej ? Że ma sie poczucie tego że taniej, że promocja ? Że niby tunerowi ma zależeć na tym... jak on ma klientów umawianych na bieżąco na kilka miesięcy na przód ?

Nie lepiej iść indywidualnie ? Tuner ma więcej czasu na dany samochód, nie spieszy się tak.

Pozatym co to za grupówka jak każdy wybiera jakiś dzień tygodnia bo wtedy nie może... itp itd, a cała operacja grupowego strojenia ciągnie się dwa tygodnie.

W czym gorszy jest w takim momencie klient indywidualny ? Nie wlazł na forum i nie wyczytał że na hasło a4klub będzie miał taniej ?

To troche bez sensu.

Wiem że można się unieść honorem itd. ale bez przesady... nie zachowujcie sie jak baby.

To profesjonalny tuner, będziecie zadowoleni.

Sam byłem na grupówce ale co to za różnica ?

No właśnie skoro nie ma różnicy to po co przepłacać, lepiej te 200 zł na paliwo wydać

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i można, ale trzeba się pier........ z tym kilka miesięcy na forum i dogadywać i końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma facetów z jajami

albo jadę na grupówkę albo nie i po temacie

a takie tam może, ale, po co itp nie wchodzi w grę

chcesz mieć 170 kucy albo dalej np. 130 jak chcesz zostać przy swoim to nie pisz że chcesz na program jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Tobie facet chodzi? Facet zaleciał w c**ja i tyle, temat zamkniety bo chetnych nie bedzie na robienie sie w bambuko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ? o nic

facet przygrał z nami w wacka na 100% - i to nie podlega dyskusji

z drugiej jednak strony jak popatrzysz to ile osób dzwoniło do niego ??

dwie ?

a temat proponuję usunąć bo już się przedawnił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolejnej rozmowie z aligatorem, stwierdzam że, to cena stoi na przeszkodzie aby zrobić grupówkę.

jest zarobiony i terminy na koniec maja dopiero. Wiec nie opyla się mu dawać każdemy 25% zniżki...

ja się umawiam indywidualnie, nie wiem jeszcze czy do dynosoftu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem jak było na początku byłem na liście do grupy ale stwierdziłem że zrobię to sam jednak że straciłem prace lipa bywa:facepalm: na przyjemności na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić ale do sedna! Dzwonie do pana Aligatora w sprawie tej niedoszłej listy osób która miała się tam udać chłop mi mówi że ktoś tam coś wspominał ale żadnych konkretów czekał ale się nie doczekał i przewija mi temat że jak chce grupę to na forum golfa coś kombinują i że jak tam jest to bardziej realne niż z naszego klubu podejrzewam że gość się zniechęcił do forum i grupówek A4 przez dzwonienie właśnie głupie gadanie a działania zero ja rozumie wszystko ktoś siana nie ma w tym momencie ktoś czasu i nie wiem co jeszcze.......zdanie moje jest takie zebrać 100% 10 osób z walutą w kieszeni z furkami w 100% sprawnymi i WTEDY KULTURALNIE ZADZWONIĆ I ZAPYTAĆ O TERMIN wymienić się kontaktami i wtedy może uratuje się honor klubu.Ale podkreślam to tylko moje zdanie piszę tylko jak było i to co myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

byłem Panowie na programie u kolegi Mumina z ctr

termin ustalany przez fona - czekałem 5 dni bez żadnych ale itp

autko miało seryjnie 134,8 kucyki i moment 315,8 obecnie po programie odpowiednio 160,8 oraz 362,1

cena takiej zabawy w moim przypadku 800 zł + regulacja pompowtrysków 100

autko jak nowo narodzone a moc przy moim ogumieniu 225/40R18 jest moim zdaniem bardzo duża - porównując do poprzedniego stanu

więc nic tylko dzwonić i jechać

pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja też kiedyś czekałem na grupówkę po miesiącu stwierdziłem że trzeba indywidualnie jechać bo się nie doczekam na więcej koników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...