Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning Katowice?


sienkol007

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam zrobilem program rok temu u kolegi anderllh w Rybniku za 600pln, kolega 2 lata temu i inni i kazdy jest mega zadowolony:) moge dac namiary na pw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zrobilem program rok temu u kolegi anderllh w Rybniku za 600pln, kolega 2 lata temu i inni i kazdy jest mega zadowolony:) moge dac namiary na pw...

Z hamownią przed i po ?

Pozatym jak ktoś ma ciśnienie i nie chce czekać na grupówkę to wydaje mi sie że lepszym rozwiązaniej jest jechać do Dyno indywidualnie, może nieco drożej ale za to na spokojnie Ci obada autko, dopracuje program, i nie będzie się spieszył.

Jak ktoś chce koniecznie grupówkę to

A3club.net robi zapisy do Compsportu w Krk. Z a3-kami szybciej sie uzbieracie w grupę.

Ale ja bym Dynosoftu nie skreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się po Panu Wojtku nie spodziewałem :kwasny: .

ja też :kwasny:

i pierwszy raz słysze cos takiego w ogóle.. zawsze tylko dobre słowa padały..

być może miał dużo chętnych a tu grupa nie była pewna i gdyby indywidualnych nie zapisał a grupa by się nie zebrała to taki pojedynczy chętny jak mu każe czekać do czerwca to pewnie pojedzie gdzie indziej, ale fakt jest jeden że dał termin i go nie dotrzymał.. nie czekał czy grupa sie zbierze czy nie..

trochę zaufanie nadwyrężył ale zawsze możecie grupówkę trochę przełożyć tylko musiałby ktoś telefonicznie pogadać i ustalić że jesteście pewni.. bo wiecie też jak się maile traktuje a jak poważną rozmowę z poważnym człowiekiem przez tel (chodzi mi żeby do Aliego zadzwonić konkretnie a nie pisać albo dzwonić o jakieś grupie kiedyś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dał termin to powinien czekać chociaż do tego czasu który im wyznaczył, tym bardziej że chłopaki dzwonili dopytywali więc widział że jest zainteresowanie i są chętni tylko każdy chciał konkretnie wiedzieć co ile i jak, bo nie dla każdego decyzja o wydaniu tysiaka czy dwóch to jak splunąć a tym bardziej że mieli jeszcze czas na zastanowienie, który sam im dał. Także mega nie poważne podejście do klienta.

Szczerze to jestem mega zaskoczony takim podejściem i niestety dla mnie szacunek i poważne traktowanie ludzi obojętnie czy kontaktują się mailowo,telefonicznie czy osobiście to podstawa. Co do przeniesienia grupówki do innego tunera to moim zdaniem został wam tylko Rogal jak chcecie mieć dobrze robotę zrobioną.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=206894&sid=a1f715eb95e77a55155acf4074a25e2f&start=1274

Lista otwarta cały czas bez żadnej łaski i czekanie czy się zbiorą czy nie byle się dodzwonić do Witka bo to największa sztuka i umówić a o reszcie pisać raczej nie trzeba bo gość jest konkretny wystarczy obejżeć jego wykresy. Osobiście też byłem, również z grupówki golfa i żadnego innego traktowania czy olewania tych z grupówki nie ma, każdy traktowany jest tak samo i również tak samo zadowolony po wizycie.

Także ja na waszym miejscu bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dał termin to powinien czekać chociaż do tego czasu który im wyznaczył, tym bardziej że chłopaki dzwonili dopytywali więc widział że jest zainteresowanie i są chętni tylko każdy chciał konkretnie wiedzieć co ile i jak, bo nie dla każdego decyzja o wydaniu tysiaka czy dwóch to jak splunąć a tym bardziej że mieli jeszcze czas na zastanowienie, który sam im dał. Także mega nie poważne podejście do klienta.

Szczerze to jestem mega zaskoczony takim podejściem i niestety dla mnie szacunek i poważne traktowanie ludzi obojętnie czy kontaktują się mailowo,telefonicznie czy osobiście to podstawa. Co do przeniesienia grupówki do innego tunera to moim zdaniem został wam tylko Rogal jak chcecie mieć dobrze robotę zrobioną.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=206894&sid=a1f715eb95e77a55155acf4074a25e2f&start=1274

Lista otwarta cały czas bez żadnej łaski i czekanie czy się zbiorą czy nie byle się dodzwonić do Witka bo to największa sztuka i umówić a o reszcie pisać raczej nie trzeba bo gość jest konkretny wystarczy obejżeć jego wykresy. Osobiście też byłem, również z grupówki golfa i żadnego innego traktowania czy olewania tych z grupówki nie ma, każdy traktowany jest tak samo i również tak samo zadowolony po wizycie.

Także ja na waszym miejscu bym się nie zastanawiał.

dobrze powiedziane :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... straszna lipa... ja juz byłem taki napalony na tego chipa... jeszcze był w takiej przyzwoitej cenie...;(

jeżeli się nie uniesiecie dumą dobry negocjator mógły zadzwonić do Aliego i probowac cos przyspieszyc.. probować powołać się za ustalenia, ale proponuję to robić delikatnie ;)

pytanie.. czy chcecie bo atmosferę zostawił średnią :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... straszna lipa... ja juz byłem taki napalony na tego chipa... jeszcze był w takiej przyzwoitej cenie...;(

jeżeli się nie uniesiecie dumą dobry negocjator mógły zadzwonić do Aliego i probowac cos przyspieszyc.. probować powołać się za ustalenia, ale proponuję to robić delikatnie ;)

pytanie.. czy chcecie bo atmosferę zostawił średnią :kwasny:

Seves, jak Cie lubie :wink: Nie te czasy, zeby trzeba kogoś całować po stopach. Kto chce, jedzie do ECU, jak nie to do CompSportu albo do Rogala jak ktos chce kulać do Wawki i ma temat podobnie rozwiazany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos kto go zna zadzwoni do niego i przedstawi mu sytuacje jaka zaistniała... nie potraktował nas powaznieale może przynajmniej się zreflektuje w porę i poprostu to on nam poda terminy w których ma jakieś luki i nami sobie je pozapełnia... ja osobiście mogę jechać na program nawet jutro... postarajmy sie jeszcze cos uratować... Jakoś nie uśmiecha mi się płacenie dodatkowo 700zł żeby mi zrobili program w compie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... straszna lipa... ja juz byłem taki napalony na tego chipa... jeszcze był w takiej przyzwoitej cenie...;(

jeżeli się nie uniesiecie dumą dobry negocjator mógły zadzwonić do Aliego i probowac cos przyspieszyc.. probować powołać się za ustalenia, ale proponuję to robić delikatnie ;)

pytanie.. czy chcecie bo atmosferę zostawił średnią :kwasny:

Seves, jak Cie lubie :wink: Nie te czasy, zeby trzeba kogoś całować po stopach. Kto chce, jedzie do ECU, jak nie to do CompSportu albo do Rogala jak ktos chce kulać do Wawki i ma temat podobnie rozwiazany :wink:

też bym tak zrobił :tongue:

podobnie miałem z wymianą fisa.. gościu niby super macher z gliwic nierzeczowo podszedł do mojej sprawy miał oddzwonić nie odzwaniał potem parę termin mi przeniósł więc pojechałem za kielce:decayed: wolałem tam w dobrej atmosferze zrobić niż przekozakowanego nadmajstra się prosić :facepalm:

miałem na myśli że jeśli ktoś faktycznie się nastawił (jeśli większość się nastawiła) a do wawy trzeba trochę czasu na dojazd do Rogala poświęcić no i paliwka też.. a to koszty.. a tak prawdę mówiąc sami tak średnio zdecydowani byliście i do końca nie było wiadomo czy się zbierzecie czy nie :kox:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

a moze ktos kto go zna zadzwoni do niego i przedstawi mu sytuacje jaka zaistniała... nie potraktował nas powaznieale może przynajmniej się zreflektuje w porę i poprostu to on nam poda terminy w których ma jakieś luki i nami sobie je pozapełnia... ja osobiście mogę jechać na program nawet jutro... postarajmy sie jeszcze cos uratować... Jakoś nie uśmiecha mi się płacenie dodatkowo 700zł żeby mi zrobili program w compie...

no dokładnie to miałem na myśli... wszystkio i tak zależy od Was :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak prawdę mówiąc sami tak średnio zdecydowani byliście i do końca nie było wiadomo czy się zbierzecie czy nie :kox:

Szymek była lista i jasne terminy, przecież 2 dni po rozpoczęciu "zapisów" to chyba nie jest za późno na zdecydowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nic nie załatwimy

dzwoniłem, pytałem i najbliższe terminy to początek czerwca - maj już jest całkowicie zajęty

a teraz to już chyba wrzesień ;)

Panowie jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o kasiorkę ;)

po kija robić rabaty, upusty jak ludziska podobną walą się oknami i drzwiami

więc w tym przypadku jesteśmy potraktowani jak zło konieczne bez konsekwencji

ale zastanawia mnie jedno - po co odpisywał na list z zapytaniem i dał ofertę z warunkami do grupowego jak i tak nie chciał tego nam zrobić

nic "chłopaki nie płaczą " 1200 zeta w zęby i wio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nic nie załatwimy

dzwoniłem, pytałem i najbliższe terminy to początek czerwca - maj już jest całkowicie zajęty

a teraz to już chyba wrzesień ;)

Panowie jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o kasiorkę ;)

po kija robić rabaty, upusty jak ludziska podobną walą się oknami i drzwiami

więc w tym przypadku jesteśmy potraktowani jak zło konieczne bez konsekwencji

ale zastanawia mnie jedno - po co odpisywał na list z zapytaniem i dał ofertę z warunkami do grupowego jak i tak nie chciał tego nam zrobić

nic "chłopaki nie płaczą " 1200 zeta w zęby i wio

no to ni mniej ni więcej tylko ... ujowo

:facepalm:

a tak trzymałem jego stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chłop zarobiony, roboty ma po pachy. Widać grupówki mu nie są potrzebne. Szkoda tylko że tak olał chłopaków z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej pojadę do Witka do Warszawy, nie lubię jak ktoś mnie w ten sposób traktuje.

Może coś pomyslimy razem , tylko nie wiem ile max aut robia jednego dnia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tak daleko jezdzic? ze slaska bardzo fajna trasa jest do DW gdzie mozna do ECU jechac. chlopaki rowniez znaja sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...