Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning Katowice?


sienkol007

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie.

dzisiaj dzwoniłem do p. Wojtka w sprawie programu i tak jak pisał najpóźniej max do 27 kwietnia rejestracja

z mojej strony muszę czekać jak najdłużej ponieważ pracuje na zmiany i muszę dobrać termin najbardziej optymalny dla mnie żeby nie kolidował z pracą.

więc wpiszę się na listę na samym końcu chyba że nie wydolę ze zmianami wtedy niestety indywidualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pracuję na zmiany i dlatego wolałem się od razu sobie policzyć kiedy mi jaka zmiana wypadnie i zaklepać sobie termin. Ja wybrałem poniedziałek jak będą nocki bo będę mieć cały dzień wolny przed pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Aligator powiedział, że na 95% mam modele po 2010 maja blokadę już bardzo często :kwasny:

trochę cena mnie onieśmiela :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Aligator powiedział, że na 95% mam modele po 2010 maja blokadę już bardzo często :kwasny:

trochę cena mnie onieśmiela :whistling:

Darecy nie zastanawiaj się:wink:

ja bym się nie zastanawiał :naughty:

u Was wrażenia po programie to kosmos jakiś, a że cena trochę wyższa .. trudno... przyrost jest bardzo duży i wyraźnie odczuwalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecy nie zastanawiaj się:wink:

ja bym się nie zastanawiał :naughty:

u Was wrażenia po programie to kosmos jakiś, a że cena trochę wyższa .. trudno... przyrost jest bardzo duży i wyraźnie odczuwalny :wink:

:thumbup1:

jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecy nie zastanawiaj się:wink:

ja bym się nie zastanawiał :naughty:

u Was wrażenia po programie to kosmos jakiś, a że cena trochę wyższa .. trudno... przyrost jest bardzo duży i wyraźnie odczuwalny :wink:

:thumbup1:

jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji :decayed:

wiesz co.. najefektywniejszą ofecjalną zaletą jest... "spalanie spadnie po programie... i tu podajesz wymyśloną wartość np- 20% :decayed: "

faktycznie jak tu pisaliśmy wcześniej może spaść przy spokojnej jeździe,

a drugi pewnik: będzie bezpieczniej bo wyprzedzanie krócej trwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecy nie zastanawiaj się:wink:

ja bym się nie zastanawiał :naughty:

u Was wrażenia po programie to kosmos jakiś, a że cena trochę wyższa .. trudno... przyrost jest bardzo duży i wyraźnie odczuwalny :wink:

:thumbup1:

jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji :decayed:

heh ja zrobilem wirusa rok temu, a zona do teraz nie wie o tym i nawet lepiej, jak przyspieszam to tylko mowi zwolnij:decayed: Calkiem inna jazda po programie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja zrobilem wirusa rok temu, a zona do teraz nie wie o tym i nawet lepiej, jak przyspieszam to tylko mowi zwolnij:decayed: Calkiem inna jazda po programie:wink:

lepiej nie pisz takich postów na forum bo jeszcze Ci ona to przeczyta i będziesz miał szlaban do sypialni... :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a więc wstępnie rezerwuję termin 12.05 chyba że coś się zmieni ale to ustalimy z p. Wojtkiem telefonicznie

1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05

2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05

3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05

4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie ceny coś wiadomo?

i co w przypadku jak jesteśmy umówieni pojedziemy a tu wyjdzie że samochód mimo tego że wg nas wszystko oki, jest cos do naprawy żeby myśleć o wirusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj warunki grupowego chipa na stronie 4 wątku. Wystarczy zrobić komplet logów i będzie wiadomo czy wszystko jest ok oraz powtórzyć je kilka dni przed wyjazdem na program żeby mieć pewność że nie będzie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałbym sprawdzić czy moje autko jest ok przed przyjazdem na program ale niestety nie mam nikogo kto by mi zrobił tzw. logi

z drugiej strony jak mam dać 150 zł za podłączenie do kompa to u Aligatora dam 200 i prawie na to samo wychodzi

jak autko nie spełni oczekiwań pod kątem programu to mówi się trudno i wio do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05

2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05

3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05

4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05

5. Krzysiek29 A4 B7 -termin 12.05 tele:666358615 konkrety konkrety panwie!!!

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek29 podaj kod silnika i postaraj się wybrać inny termin bo ten jest już zajęty przez aborygena. aborygen podjedź gdzieś na spota i poproś kogoś przed przyjazdem żeby wziął vaga to Ci koledzy zrobią logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05

2. Pretor A4 B6 AVF - termin 14.05

3. kolokk A4 B6 AWX - termin 7.05

4. aborygen A4 B6 AWX - termin 12.05

5. Krzysiek29 A4 B7 BLB -termin 21.05

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

I co dalej panowie dzwonić tam umawiać się jak to się odbywa przewincie temat?:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze właśnie nie mam czasu albo zmiany w pracy albo obowiązki rodzinne ale może coś do tego czasu wykombinuje

jestem z okolic Tarnowskich Gór - jak ktoś jest z tych stron niech da znać chętnie podjadę i coś na rozgrzewkę zabiorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zbierze ponad 10 osób lecz nie później niż do początku drugiej połowy kwietnia i będziemy mieli poustalane wstępne terminy to dzwonimy do Wojtka żeby potwierdzić grupowe chipowanie i podać terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze właśnie nie mam czasu albo zmiany w pracy albo obowiązki rodzinne ale może coś do tego czasu wykombinuje

jestem z okolic Tarnowskich Gór - jak ktoś jest z tych stron niech da znać chętnie podjadę i coś na rozgrzewkę zabiorę ;)

napisz do mistrza Gregory :decayed:

jest z Kalet i jak mało kto zna się na 1.8T

ale logi w dieselku też Ci bez problemu zrobi.. tylko nie zapomnij o jakimś skromnym prezencie dla niego bo ostatnio jest strasznie zajęty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...