Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze tak mi sie wspomnialo ze ktoras z klubowiczek miala byc na zlocie Master Truck i wypadlo mi z glowy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
a idac dalej tym tropem z lekkim humorem tak:

..no w tym tygodniu opuscilem sie troszke w cwiczeniach zjadlem za duzo poszlo mi w bioderka i nie bylo czasu tego spalic ...

hello dziweczyny to jest wasz watek a jakos nic sie tu nie dzieje !! WAY !!!!

:polew: leżę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gość z za***istym poczuciem humoru :grin: chociaż wydawać by się mogło że kpi sobie z nas ale tak to napisał że nie można się obrazić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Ryba, Ty już się w jeziorku kąpałaś?

Ja próbuję mojego namówić na jakiś wypad ale niestety bezskutecznie..

Wiecznie mu za zimno jest ;p

Ostatnio przy oknie termometr pokazywał 40 (!) stopni a on mówi że mnie porąbało i że na kąpiele jest za zimno :grin:

A za chwile jęczy że mu za ciepłoo.. Sam się zdecydować nie może, maruda jeden. Urlop ma a najchętniej by zaległ z browarem na kanapie.. Koniem go nie zaciągnę nad jezioro,o plaży nie wspominając. Co za facet.Może macie jakiś sprawdzony patencik na wyciągnięcie lenia z domu?

Ponarzekałam i od razu mi lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja już trzy razy w tym roku się kąpałam :decayed: mówię trzeba korzystać bo w zeszłym roku to ani razu nie pływałam w jeziorze tylko na basen musiałam jeździć :wink: a na męża to ciężko coś powiedzieć to musi być jakiś odmienny gatunek :kox: jak mój nie chce to sama jadę ale jak już naprawdę chcę żeby jechał ze mną o ubieram się w kostium kąpielowy , poprawiam włosy i pytam czy ładne hehe wtedy zawsze mówi a gdzie moje kąpielówki i pierwszy w aucie siedzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

No proszę, ja chyba też będę musiała się sama z Młodą wybrać ;)

A Twój patencik całkiem niezły, he he muszę wypróbować :naughty:

Miałam w planach dziś go namówić,a jak nie to jechać z Aniką ale d*pa. Pada. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada ? u nas słońce jeszcze świeci ale pewnie za nie długo tez będzie padać ...nie nie co za pogoda ani się opalić nie da :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Padało i to konkretnie ale tylko przez chwilę ;). Teraz grzmi, więc pewnie będzie burza i dalej będzie padać.

Zajedwabisty lipiec mamy, nie ma co.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jak mój nie chce to sama jadę ale jak już naprawdę chcę żeby jechał ze mną o ubieram się w kostium kąpielowy , poprawiam włosy i pytam czy ładne hehe wtedy zawsze mówi a gdzie moje kąpielówki i pierwszy w aucie siedzi :naughty:

:polew: ja tez tak chce,gdzie takie fajne kobitki sie pochowaly.

ja to bym juz na jego miejscu nie w aucie a na plazy z kremem w rekach czekal i z jezykiem na wierzchu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehh na plaży mówisz z kremem i językiem na wierzchu nnoo takie rzeczy to były ale dawno temu i przed ślubem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT ale Karolina ty masz 23 lata??

...takie rzeczy to były ale dawno temu...shit chyba mnie w tym momencie dopadl syndrom starosci!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w październiku będzie siódma rocznica ślubu :doh:

i ostatnio zauważyłam że straszna monotonia wpierdala się do naszego związku :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

jakiś patent na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

No to ja ze swoim jestem 7 lat ogólnie (w sierpniu) i 5 lat po ślubie (w październiku) ;)

He he monotonia, skąd ja to znam... Mój ma 27 lat a czasem się zachowuje jak stary dziad, bez kitu..:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Nie znam żadnego patentu, sama go szukam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo wczesnie wyszlas za maz,co nie robi roznicy ale pomyslalas co moze (podkreslam nie ma reguly) byc za kolejne 7lat.

ja nie jestm znawca tematu ale cosik tam wiem jak czlowiek wczesnie sie pozna ...itd. Moja byla poznalem jak mialem 16lat i 10 bylismy razem,kurcze nie wierzylem jak mozna sie zmienic i przestas sie dogadywac .......dluga historia.Ale to juz odbiegamy od tematu.Kurcze znow n8ie cwicze ale robie przy aucie i macham kluczami wiec jakis tam wisilem odczowam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...