Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie...

+ jaką pracę wykonujecie :wink:

Ja w ostatnim tygodniu to 2 razy ponad 20 godzin siedziałem, jestem odpowiedzialny za produkcję, a moje stanowisko to koordynator procesu produkcyjnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak zebrać wszystkie informacje o użytkownikach, które są już zawarte na forum, to można by się naprawdę dużo dowiedzieć. Robi się tu niezła baza danych na nasz temat. :D

Ja na szczęście jestem zwykłym pracownikiem szeregowym i ostatnio rzadko kiedy pracuje dłużej niż osiem godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koordynator w firmie kontrolującej jakość wyrobów do branży motoryzacyjnej...zakres obowiązków: kontrola pracowników czy dobrze wykonują pracę...w pracy spędzam równo 8 godzin, czasami mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma cooper PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :) ja pracuje jako przedstawiciel firmy w pracy zdarza mi się siedzieć i po 10godzin ale to rzadkość :) przeważnie nie dociągam nawet do 8godzin tylko jakoś 6 godzin czasem 5.

po prostu mam jakiś plan na dzień muszę to zrobić i gotowe zrobię za 4godziny to do chaty... :D a do domu mam daleko strasznie bo całe 600m :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca czesci samochodowych w hurtowni odpowiedzialny za sprzedaz poprzez allegro-8 h dziennie,w przerwach na forum A4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja różnie...

czasem wcale, czasem po 15 h

produkuje meble 10 metrów od miejsca z którego pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowne 8 godzin i zawijam do domu, a robie jako kontroler jakosci w elektronice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10h dziennie na zmianę raz 3 raz 4 dni w tygodniu + overtime w wolne dni jak ktoś chce. Sektion lider odpowiedzialny za produkcje w fabryce produkującej Lazanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem studentem na wydziale budowy maszyn i lotnictwa, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, trochę nie pasuje do tego tematu ale chciałbym się zapytać, tych którzy pracują w fabrykach. Czy ktoś studiował na tym samym kierunku co ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem studentem na wydziale budowy maszyn i lotnictwa, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, trochę nie pasuje do tego tematu ale chciałbym się zapytać, tych którzy pracują w fabrykach. Czy ktoś studiował na tym samym kierunku co ja?

PRz jak mniemam

Ja też po tym samym wydziale ale na Konstrukcji samolotów. A czy pracuje w fabryce? no w sumie fabryka też jest :)

No ale żeby pozostać w temacie wątku to tylko napisze, 8 godzin za biurkiem. Od czasu do czasu przechadzka na produkcje popatrzeć co znowu spiep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuję ile muszę, czasami zdarzają się 16tki przez tydzień a potem np. miesiąc wolnego, mam pełną swobodę :) do pracy mam jedyne 140 km w jedną stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie nielimitowany czas pracy, tzn nigdy mniej niż 8godz a najczęściej po około 10godz, nocki, niedziele i święta heheh, ale i tak to lubię, chwasty wyrywam, ale w normalny sposób - na zasadzie, że z ludźmi po ludzku a z k..wami po k..wsku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7dni w tygodniu ale i tak jest tydzien za krótki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...