Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaślepienie EGR B6 Awx


damage

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko,koeszka zaślepił zawór EGR mówi,że tak sie robi i syf nie dostaje sie do silnika( myslę sobie ok) ale zaczęło dość mocno budą telepać i jak gasze silnik to rzuci jak czołgiem.Po za tym głośniej wszystko chodzi w silniku.Czy zrobił coś nie tak?Z tego co wiem to nie użył sliconu na wysoką temerature tylko jakiegos kleju,który nie był wytrzymały na wysokie temperatury co w następstwie z EGR czasami zadymiło,walic go w pape?czy chłopak wie co robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee a wywalił tylko egr czy egr i klapę gasząca też ? Do czego ten silikon miałby być ? Ja wywaliłem u siebie całą klapę gaszącą i zaślepiłem EGR blaszka ale żadnego silikonu nie dawałem nigdzie !! Jedynie zatelepie buda ale to przez wywalenie całej klapy gaszącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silikon? możesz zrobić fotografię EGR lub miejsca gdzie był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi że slicon ma byc przyjazny wysokiej temperaturze.Miedzy Egr a czyms tam z dołu włożył blaszke po cocacoli i posmarował klejem też jakims z tym,że ten klej zaczął się dymic czasami po ostrej jeździe.Skoro zaczął się dymić to znaczy że pewnie z czasem zacznie sie kruszyc,czy jest możliwość,że te kruche kawałki kleju mogą sie dostać do silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie...e weź koledze wal w papę !! jak tak robi. Kupujesz taka zaslepke http://allegro.pl/zaslepka-egr-tdi-vw-audi-seat-skoda-3mm-promocja-i2191727739.html i przykręcasz. Zawsze jest możliwość dostania się czegoś do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być o 17.00 dostanie gonga a tą blaszke po coca coli to bedzie musiał zeżrec,od dziś będę częstszym bywalcem na forum przynajmniej przed naprawą czegokolwiek będę mógł o coś zapytać i ostudzić zapał jakiegoś pseudo mechanika,oczywiście studzenie gongiem :) dzieki za link,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poszukasz to może i na forum znajdziesz jak zaślepić EGR i zrobisz to sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po coca coli blaszka po max 1000km jest jak uszczelka-wypala sie srodek w niej i jest przelot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaślepkę zrobisz sam, tylko poszukaj dobrą blachę, może być nawet płaskownik 4mm. Blaszka aluminiowa z puszki przepali Ci się bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi że slicon ma byc przyjazny wysokiej temperaturze.Miedzy Egr a czyms tam z dołu włożył blaszke po cocacoli i posmarował klejem też jakims z tym,że ten klej zaczął się dymic czasami po ostrej jeździe.Skoro zaczął się dymić to znaczy że pewnie z czasem zacznie sie kruszyc,czy jest możliwość,że te kruche kawałki kleju mogą sie dostać do silnika?

pozniej dostanie sie do kolektora dolotowego i cylindra :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...