Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Work in progress ............... osobowe49.gif

....wpadło parę gadżetów :kox: no ale wszystko w swoim czasie :naughty:

:wink:

Opublikowano

to chociaż napisz, co wpadło :wink:

Opublikowano
  • Autor
to chociaż napisz, co wpadło :wink:

wszystko w swoim czasie :wink:

Opublikowano

To chyba nie ori podlokietnik?

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
To chyba nie ori podlokietnik?

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

podłokietnik jest ori taki wyciągnąłem z B7 na szrocie , tylko zrobiony z dwóch tzn: plastiki z tego z B7 i skóra z mojego łokcia

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 21:21 ----------

audia4zima4.png

capture20121202131207.png

capture20121202131446.png

capture20121202131718.png

img5396ky.jpg

Opublikowano

Piękna :wink:

Opublikowano
  • Autor
Piękna :wink:

Dzięki , staram się :wink:

Wpadło trochę gratów do środka , jak wszystko ogarnę jak trzeba to się pochwalę :kox:

img5372s.jpg

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
capture20121202130829.png
Opublikowano

Alez ona ladna :kox:

Opublikowano

ja bym jeszcze przyciemnił szyby trochę, z tylu na pewno

Opublikowano
Alez ona ladna :kox:

Idealnie pasowała by do pięknej kobiety :wink:

Opublikowano
ja bym jeszcze przyciemnił szyby trochę, z tylu na pewno

albo całosc albo wcale... takie moje zdanie:wink:

Opublikowano
ja bym jeszcze przyciemnił szyby trochę, z tylu na pewno

albo całosc albo wcale... takie moje zdanie:wink:

Widuje świeże z salonu auta z ciemnym tyłem a przód zostawiają albo jak był albo tylko trochę przyciemniony, i fajnie to wygląda

Opublikowano
  • Autor

Nie mam w planie ściemniania szybek , podoba mi się tak jak jest .

Opublikowano

a ile dałeś za ten podłokietnik na tył?? i mógłbyś tak przy okazji kiedyś wrzucić zdjęcie jak on jest otwarty?

Opublikowano
  • Autor
a ile dałeś za ten podłokietnik na tył?? i mógłbyś tak przy okazji kiedyś wrzucić zdjęcie jak on jest otwarty?

Podłokietnik złożyłem sam , wszystkie części plastikowe kupiłem na szrocie za psie pieniądze a obicie i klapka pochodzi z mojego podłokietnika który miałem wcześniej bez pakietu mcdonalds

Tak wygląda otwarty

okie1.jpg

okieo.jpg

okie2.jpg

Opublikowano

Ile Twój dzieciak ma lat (albo ile Ty masz wzrostu), że fotelik Ci wchodzi za kierowcę??:grin:

Opublikowano
  • Autor
Ile Twój dzieciak ma lat (albo ile Ty masz wzrostu), że fotelik Ci wchodzi za kierowcę??:grin:

:grin:

Tu akurat był setup dla żony(170cm) , a córka która siedzi na foteliku za kierowcą ma 3 lata. Jak ja(194cm) usiądę to już nie jest tak dużo miejsca z z tyłu no ale źle nie jest :wink:.

Opublikowano

Powtórze się, ale co mi tam.......sliczna furmanka. Nic dodać nic ująć. Wszystko z gustem i klasą. Do tego ten kolorek, normalnie bajka. A z innej beczki. Powiedz mi, bo nie doczytałem, jakie końcówki wydechu wrzuciłeś? Kompletuje do siebie do avanta, lecz nie wiem co wybrać i jaki rozmiar. Jedyne czego się domyślam to srednica rury wylotowej z tłumika, chyba 50mm przy 2.5 TDI.......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.