Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czemu się nie zakłada z nowszych roczników??

Opublikowano
  • Autor

no właśnie też miałem o to zapytać :decayed:

Opublikowano
o gustach się nie dyskutuję :wink: mi się podoba tak jak jest :kox::kox::kox::kox::kox:

Michał, absolutnie sie z Tobą zgadzam :) wyrażam jedynie swoją opinie. Moim skromnym zdaniem obecna felga z dużym "prześwitem" prezentuje sie dużo fajniej przy dużej średnicy tarczy, na zwykłych hamulcach zostaje czarna dziura. tak jak pisałem, to jest moje zdanie. reszta projektu w dechę! :)

Opublikowano
  • Autor

no to się wyjaśniło :wink:

Opublikowano
są na forum bardziej wypasione furki , ale małymi kroczkami ich gonie :decayed:

:facepalm: co za brednie. Fura na wypasie a ktoś tu pisze głupoty.

Opublikowano
są na forum bardziej wypasione furki , ale małymi kroczkami ich gonie :decayed:

:facepalm: co za brednie. Fura na wypasie a ktoś tu pisze głupoty.

wpier... powinien dostać za to :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
są na forum bardziej wypasione furki , ale małymi kroczkami ich gonie :decayed:

:facepalm: co za brednie. Fura na wypasie a ktoś tu pisze głupoty.

wpier... powinien dostać za to :grin::decayed:

No dobra może jest na czym oko zawiesić ;)

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
Nigdy się nie zakłada się do auta oryginalnego felunku z nowszego rocznika modelu (dla znawców tematu). Nie dotyczy felg niżej 16" na zimę :)

Jest wiele innych felg, które będą robiły robotę w sedanowym nadwoziu B6

a dlaczego sie nie zaklada?

ja mam 17 z b8 na zime i tez wygladaja kozacko

Opublikowano

Kurde dobre to kolo jest:) Nie wyglada na 18:P Kolor marzenie:D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Michal zaprezentuj te fure w koncu na AUDI-MANIACS i pojaw sie na zlocie.

No i ktorego to dokladnie sie wybierasz do PL moze razem popedzimy...

Opublikowano
  • Autor

A witam kolege z zaprzyjaźnionego forum.

Wszystko w swoim czasie , zresztą każdy może sobie tutaj zajrzeć :wink: ale jak znajdę trochę czasu to na pewno coś zarzucę

Do PL jadę tak gdzieś w ostatni weekend lipca 25/26

Opublikowano

Miichal przerzuc wyjazd jak dasz rade na pierwszy weekend sierpnia 2,3 to smigniemy razem :wink:

ps moze Cie w niemcowni nie zgubie :kox:

Opublikowano

No wlasnie chlopaki niezarejestrowani autka nie widza no i wlasnie przezuc wyjazd na 2,3,4 to beda trzy auta, lol

Opublikowano
  • Autor

Andrzej jak by co to będę długimi dawał :decayed::wink: , mi to w niemcowni zawsze jeszcze jednego biegu brakuje :grin:

a z tym wyjazdem , czyli z datą nic nie obiecuję , ale zobaczę co da się zrobić :wink:

Opublikowano
No wlasnie chlopaki niezarejestrowani autka nie widza no i wlasnie przezuc wyjazd na 2,3,4 to beda trzy auta, lol

+10

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

słońce się pokazało i takie tam małe rezanko było

z1C8yuC.jpg?1

i żeby nie było im smutno

jest też rodzeństwo

SYX9AkZ.jpg?1

:jerk::jerk::kox:

eSMnjlS.jpg?1

DUzzFPN.jpg?1

mshX24B.jpg?1

r4vMQLl.jpg?1

Opublikowano

mega kox :naughty::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

była też przymiarka listeweczki rs4 :kox: , która mi się poniewiera

xoaAFp1.jpg?1

RiLif2k.jpg?1

bdtxtc3.jpg?1

:naughty::naughty:

tak myślę jak by wyglądało w komplecie :kox:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

było trochę czasu to założyłem ori RS4 rączkę i osłonę ręcznego :naughty:

yLMtHtq.jpg?1

ffoQLyW.jpg?1

ffTn0RX.jpg?1

PFmwDuq.jpg?1

niby nic ale oko sie cieszy :kox:

Opublikowano

malina:kox:

Opublikowano
  • Autor

do kompletu z guzikiem otwierania klapy wpadły ori zawiasy :slina:

jeszcze nie w kolorze ale jak się ociepli to się ogarnie :wink:

ojApY3n.jpg?1

SOtCJJe.jpg?1

i już życie jest prostsze gdy ma się czyste ręce :banan::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.