Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak masz kupic sobie lustrzanę jak wszystko pakujesz w tego furacza hehe, jeszcze gdyby pod maska bylo V8 to praktycznie S4 jakby nie patrzyć :banan:

Opublikowano
  • Autor
jak masz kupic sobie lustrzanę jak wszystko pakujesz w tego furacza hehe, jeszcze gdyby pod maska bylo V8 to praktycznie S4 jakby nie patrzyć :banan:

bo dobra lustrzankę ciężko ustrzelić za takie śmieszne pieniądze jak graty do furacza :grin::wink:

Opublikowano

a idz Ty łowco okazji powinni na Discovery zrobić program z Twoim udziałem hehe nadawałbyś się :grin:

Opublikowano

Wolałbym spojler s4 lub najlepiej s-line, ten abt mi się nie podoba

Opublikowano
  • Autor

I będzie S4 :wink:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 21:03 ----------

Małymi kroczkami do celu :wink::kox:

6azevy3e.jpg

6y9e9equ.jpg

Opublikowano

Nie takimi malymi :wink:

dywaniki ori bys zakupil :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi takie wystarczą , ale jak sie trafią w takiej kasie jak te twoje ostatnio to czemu nie :wink:

Opublikowano

4 f to dobra cena :decayed:

Tez cos wychaczysz

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

fura robi robote nie ma co...mojego chetnie bym przemalował na taki kolor...ej mikaszi z tymi dywanikami nie rób jaj,takie grube fanty w dobrych cenach wychaczasz a szkoda ci pare groszy na ori dywaniki?:wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale żeście sie czepili tych dywaników :decayed: , trzeba bedzie coś pomyśleć :wink:

Opublikowano

no bo jak ma być kosa to komplet a nie że graty z wyzszej półki a dywaniki made in biedronka:wink:

Opublikowano
I będzie S4 :wink:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 21:03 ----------

Małymi kroczkami do celu :wink::kox:

http://img.tapatalk.com/d/14/03/13/6azevy3e.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/03/13/6y9e9equ.jpg

ile dales za panel grzania dupek ?

i jakie ma numery?

Opublikowano

Zacna a4 :naughty: Powodzenia w modach i ori dywaników :grin:

Opublikowano
  • Autor
Zacna a4 :naughty: Powodzenia w modach i ori dywaników :grin:

osz wy :decayed:

dzięki :hi:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

ile dales za panel grzania dupek ?

i jakie ma numery?

powiem ci że nawet nie spojrzałem jaki tam był numerek , a nie chcę mi się ju tego wyciągać :kwasny:

w aukcji był taki 8E0963563

co do ceny to nie chcę sie znowu chwalić że coś tanio wyrwałem , ale jak się już zapytałeś to nie całe 19F z wysyłem z DE :decayed::kox:, sam wysył kosztował 7.90F więc rachunek jest prosty :decayed::grin::wink:.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Wow!!! :decayed: , dzięki :hi::decayed::wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Nigdy się nie zakłada się do auta oryginalnego felunku z nowszego rocznika modelu (dla znawców tematu). Nie dotyczy felg niżej 16" na zimę :)

Jest wiele innych felg, które będą robiły robotę w sedanowym nadwoziu B6

:polew::laughing2:

nie mogłem się powstrzymać,czego się jeszcze nie robi?

Mikaszi furka za***ista kółka robią robote :slina:

Opublikowano

Piękna furka :thumbup: ps. jakie masz założone oponki?

Opublikowano

225/40/18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.