Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa , działa , furka ogólnie śmiga już od soboty :) , naszczęście pasek przesunął sie tylko o półtora zęba i wystarczyła tylko wymiana na nowy zestaw i lata .

Teraz ja dochodzę do siebie po 4 dniach płukania wątroby :wink:

W sumie to szczęście miałeś, mogło być zdecydowanie gorzej.

Ile było na zegarach jak redukowałeś biegi, że zęby wyrwało?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Działa , działa , furka ogólnie śmiga już od soboty :) , naszczęście pasek przesunął sie tylko o półtora zęba i wystarczyła tylko wymiana na nowy zestaw i lata .

Teraz ja dochodzę do siebie po 4 dniach płukania wątroby :wink:

W sumie to szczęście miałeś, mogło być zdecydowanie gorzej.

Ile było na zegarach jak redukowałeś biegi, że zęby wyrwało?:naughty:

napiszę tak

jak by mój furacz ciągnął do 300km/h i miał dwa razy więcej obrotów to może ta redukcja z 5 na 4 coś by dała , a tak to był nie przemyślany manewr który mógł się skończyć naprawdę źle . Na budziku miałem około 130-140 km/h :thumbdown::doh:

Opublikowano
jakby co to mam kogoś, kto softa może zapodać, u mnie śmiga i jest :thumbup1:

My ogólnie to chyba mamy nie zakończoną transakcje :wink:

no coś tam zalega :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to już nie zalega :hi:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

no to obiecany filmik pierwszej jazdy po zmianie rozrządu , robiony grzebieniem ale coś tam widać

silnik chodzi , auto jedzie :decayed::wink:

Opublikowano

Te qwa po złej stronie drogi jeździsz co ty to :grin:

Opublikowano

rozrząd zrobił a cos innego zepsuł że auto ściąga na drugą strone:wink:

Opublikowano
  • Autor

:wink:

nie widać tego na filmiku ale cieszyłem sie jak małe dziecko .

Opublikowano

przez to ani na filmiku nie wyłaziłeś z auta..z poszczanymi z radochy gaciami głupio by było:grin: taki duży a jeszcze sika w gacie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
przez to ani na filmiku nie wyłaziłeś z auta..z poszczanymi z radochy gaciami głupio by było:grin: taki duży a jeszcze sika w gacie:decayed:

poczekaj jak ogarnę filmik z odpalania , tam widać radość " , bez moczu " :wink:

Opublikowano
przez to ani na filmiku nie wyłaziłeś z auta..z poszczanymi z radochy gaciami głupio by było:grin: taki duży a jeszcze sika w gacie:decayed:

poczekaj jak ogarnę filmik z odpalania , tam widać radość " , bez moczu " :wink:

to ani nie pytam co poszło w gacie:wink::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Ok może troche coś tam poszło :wink:

Opublikowano

jeszcze raz graty że silnik żyje

Opublikowano
  • Autor
jeszcze raz graty że silnik żyje

Dzięki

Opublikowano

wazne ze silnik uratowany Michal :wink:

Opublikowano

Michale, jakie te Twoje koła mają romiary?? rozmiary feli i opon bym poprosił...

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1::thumbup1::a4fan:
Opublikowano
  • Autor
Michale, jakie te Twoje koła mają romiary?? rozmiary feli i opon bym poprosił...

Łopony to 225/40/18

Felunie 18"

Et 29

Szerokość 8,5j

:hi:

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 07:51 ----------

Wracając do ostatniej przygody , dalej nie mogę uwierzyć że skończyło sie to tylko wymianą rozrządu

y2aqa5a5.jpg

temedeta.jpg

Na prawie 20cm nie było zębów , mój szwagier z 20 letnim doświadczeniem , nadal nie może w to uwierzyć :wink:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Ostatnio doszły a zapomniałem sie pochwalić

Boczki z blendami BOSE z Audi S4 B6

y4ysasyq.jpg

qehy9a8a.jpg

Troche przekładania i wylądowały na samochodzie

7a5e5a8e.jpg

eputury6.jpg

Wpadły także lustra elektrycznie składane z wkładami foto z B7

vyruzazy.jpg

Fotochrom wewnętrzny i zewnętrzny jeszcze nie podpięty , ale już jest w planach jak ogarnę temat z MCE - F .

W trakcie jest jeszcze jeden mod ale pochwale sie jak już będzie wsio ogarnięte :kox:

Opublikowano

kurde musze tez dorwac zewnetrzne foto z b7 bo te z b6 sa:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
kurde musze tez dorwac zewnetrzne foto z b7 bo te z b6 sa:thumbdown:

no dużo lepiej to wygląda , jak by nawet odmładza samochód :naughty:

Opublikowano

to i ja musze odmlodzic moj:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.