Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

kurna strasznie podobają mi sie twoje felgi :whistling:

:hi:

nie jesteś jedyny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u Ciebie więcej śniegu niż u mnie :grin:

Audi miażdży mój system i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych B6 na tym forum a już pośród sedanów po prostu bezkonkurencyjne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u Ciebie więcej śniegu niż u mnie :grin:

Audi miażdży mój system i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych B6 na tym forum a już pośród sedanów po prostu bezkonkurencyjne :kox:

Nie no nie przesadzajmy jest trochę fajnych sedanów w budzie B6 na tym forum :wink: , ale wielkie dzieki za tak dobrą ocene :hi: , miło że furacz nadal robi takie wrażenie :kox:

Za 10 dni minie 4 lata od kupna i od tamtej pory na budziku ze 112.000 mil zrobiło się 161.000 mil i mam nadzieje że jeszcze drugie tyle posłuży :tonguemad:

a co do śniegu to już go nie ma :facepalm: , takie uroki środkowo-angielskiej pogody :blink:

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Tak 225/40 :wik:

Jeszcze bedą ci potrzebne pierścienie centrujące ale to napewno już wiesz

Muszka fura jest............ i w ogóle na plus.

Dzięki i w ogóle ........... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Tak 225/40 :wik:

Jeszcze bedą ci potrzebne pierścienie centrujące ale to napewno już wiesz

Muszka fura jest............ i w ogóle na plus.

Dzięki i w ogóle ........... :wink:

Tak wiem, już te lato na nich śmigałem :) tylko opony były z felgami 245 szerokość, także muszę kupić jak u Ciebie żeby lekki naciąg był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka jest :kox: strasznie zastanawiałem się nad 19" na lato ale jak widzę Twój setup to powoli parcie mi przechodzi bo 18" też może dobrze wyglądać i być proporcjonalne do auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy odpowiednim uglebieniu i 18 robi robotę tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no dobra gleba to podstawa i robi robotę z każdym kołem, ale są też tego małe minusy bo trzeba bardziej uważać żeby gdzieś podłogi przypadkowo nie zgubić :doh: , głównie na parkingach, podjazdach, policjantach i krawężnikach :wallbash: , no ale coś za coś :kox: . Ja już nauczyłem się poruszać w ruchu miejskim B).

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę wyżej ale w NL też nie ułatwiają jazdy na glebie i też już się nauczyłem poruszać po wszelkiego typu wysepkach, progach, itp :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do głosowania :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309484-styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

... i żeby nikt zaraz nie pomyślał że to nie jest reklama, bo moja furka bierze udział w tym głosowaniu. Po prostu oddanych jest tylko 95 głosów gdzie na forum podczas pisania tego postu jest ponad 1300 aktywnych użytkowników. Ludzie nie głosują a potem płaczą że słabe zdjęcia są w kalendarzu . Dlatego gorąco zachęcam do głosowania jak i do wysyłania zdjęć na następne miesiące :hi:


.... pamiętajcie że to my tworzymy ten kalendarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Michał! w końcu pisze to ktoś oprócz mnie :hi: cieszę się, że tak napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

SM1zpXR.jpg?1

:slina: :slina: :slina:

92ICDeD.jpg?1


Podoba mi się :thumbup1:

:hi:

zastanawiam się czy zmienić xenon na bixa i dać zdesia pod spryski


no to jeszcze jedno

GIBQFYu.jpg?1

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...