Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurna strasznie podobają mi sie twoje felgi :whistling:

Opublikowano
  • Autor

kurna strasznie podobają mi sie twoje felgi :whistling:

:hi:

nie jesteś jedyny :wink:

Opublikowano

Widzę, że u Ciebie więcej śniegu niż u mnie :grin:

Audi miażdży mój system i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych B6 na tym forum a już pośród sedanów po prostu bezkonkurencyjne :kox:

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że u Ciebie więcej śniegu niż u mnie :grin:

Audi miażdży mój system i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych B6 na tym forum a już pośród sedanów po prostu bezkonkurencyjne :kox:

Nie no nie przesadzajmy jest trochę fajnych sedanów w budzie B6 na tym forum :wink: , ale wielkie dzieki za tak dobrą ocene :hi: , miło że furacz nadal robi takie wrażenie :kox:

Za 10 dni minie 4 lata od kupna i od tamtej pory na budziku ze 112.000 mil zrobiło się 161.000 mil i mam nadzieje że jeszcze drugie tyle posłuży :tonguemad:

a co do śniegu to już go nie ma :facepalm: , takie uroki środkowo-angielskiej pogody :blink:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Opublikowano

Muszka fura jest............ i w ogóle na plus.

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Tak 225/40 :wik:

Jeszcze bedą ci potrzebne pierścienie centrujące ale to napewno już wiesz

Muszka fura jest............ i w ogóle na plus.

Dzięki i w ogóle ........... :wink:

Opublikowano

:kox: :kox: oponki masz 225/40? Też mam takie felgi tylko muszę na lato nowe kapcie kupić :)

Tak 225/40 :wik:

Jeszcze bedą ci potrzebne pierścienie centrujące ale to napewno już wiesz

Muszka fura jest............ i w ogóle na plus.

Dzięki i w ogóle ........... :wink:

Tak wiem, już te lato na nich śmigałem :) tylko opony były z felgami 245 szerokość, także muszę kupić jak u Ciebie żeby lekki naciąg był

Opublikowano
  • Autor

24afa3c3d6e299d4895348d9880c2c1d.jpg

c2570fbc1357c688a26e0f86342f184c.jpg

9c4a3794cc30ddb3727688ca0e084e2d.jpg

Opublikowano

Miszka jest :kox: strasznie zastanawiałem się nad 19" na lato ale jak widzę Twój setup to powoli parcie mi przechodzi bo 18" też może dobrze wyglądać i być proporcjonalne do auta ;)

Opublikowano

przy odpowiednim uglebieniu i 18 robi robotę tak mi się wydaje

Opublikowano
  • Autor

... no dobra gleba to podstawa i robi robotę z każdym kołem, ale są też tego małe minusy bo trzeba bardziej uważać żeby gdzieś podłogi przypadkowo nie zgubić :doh: , głównie na parkingach, podjazdach, policjantach i krawężnikach :wallbash: , no ale coś za coś :kox: . Ja już nauczyłem się poruszać w ruchu miejskim B).

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Ja mam troszkę wyżej ale w NL też nie ułatwiają jazdy na glebie i też już się nauczyłem poruszać po wszelkiego typu wysepkach, progach, itp :grin:

Opublikowano

24afa3c3d6e299d4895348d9880c2c1d.jpg

c2570fbc1357c688a26e0f86342f184c.jpg

9c4a3794cc30ddb3727688ca0e084e2d.jpg

Jest kocur :kox:
Opublikowano

Miszka a bixy i spryski na przód planujesz ? :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zapraszam do głosowania :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309484-styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

... i żeby nikt zaraz nie pomyślał że to nie jest reklama, bo moja furka bierze udział w tym głosowaniu. Po prostu oddanych jest tylko 95 głosów gdzie na forum podczas pisania tego postu jest ponad 1300 aktywnych użytkowników. Ludzie nie głosują a potem płaczą że słabe zdjęcia są w kalendarzu . Dlatego gorąco zachęcam do głosowania jak i do wysyłania zdjęć na następne miesiące :hi:


.... pamiętajcie że to my tworzymy ten kalendarz :wink:

Opublikowano

brawo Michał! w końcu pisze to ktoś oprócz mnie :hi: cieszę się, że tak napisałeś :)

Opublikowano
  • Autor

taka sytuacja :cool1: :cool1: :lol1:

Cjt32Iz.jpg?1


i takie tam

xcAX8qT.jpg?1


:kox: :kox: :kox:


mqVlB8N.jpg?1

Opublikowano

Podoba mi się :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

SM1zpXR.jpg?1

:slina: :slina: :slina:

92ICDeD.jpg?1


Podoba mi się :thumbup1:

:hi:

zastanawiam się czy zmienić xenon na bixa i dać zdesia pod spryski


no to jeszcze jedno

GIBQFYu.jpg?1

Edytowane przez miszka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.