Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co zamiast popielniczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie. Jestem nie palacy i nie wyobrazam sobie wogole palenia w wozie. Postanowilem wywalic popielniczke ale co tam mozna by wsadzic albo jakos zmodernizowac zeby to wygladalo gustownie jak na audi przystalo zeby wygladalo jak ori?

Opublikowano

Patent wieśniaków.. CB radio :wink: i gruszka wieszana na lusterku

Opublikowano

Gdzies widzialem na forum jak ktos wsadzal taka folie termo cos tam, a'la carbon, grzeje sie to suszarka i formuje sie w ksztalt. Mysle ze nie glupi pomysł. Ja chcialem rowniez cos takiego zrobic ale mi akurat potrzebna jest zapalniczka do ladowarki czy tez navi. Niektorzy przenosili zapalniczke w miejsce kolo dzwignii recznego. Ja odpuscilem, wole juz zebym mial miejsce na jakies zaroweczki czy srobeczki w piopiołke :decayed:

Opublikowano

ale po co wywalać skoro jesteś niepalącą osobą to poprostu ją będziesz używał jako podręcznego schowka na moniaki tak ja i napewno lepiej to wygląda niż jakieś wynalazki.

Opublikowano

dobze muwi kolega Golem1 poco wyjmowac przyda sie na raczunki zarowki drobe monety

Opublikowano
  • Autor

takie pierdolniki to trzymam w schowku znaczy podlokietniku bo mam tam przegrodzone ladnie zeby nie latalo po calym. w poliftach niby jest wlasnie taka jak by poleczka bo popielniczka troche wyzej. gniazdo do zapalniczki mam w schowku pod kierownica na trzy gniazda bo nie lubie navi na srodku tylko przy slupku kierowcy i kabel ladnie chowal miedzy tapicerka a slupkiem i praktycznie tylko navi jest. no pomysle zeby to wygladalo z sensem. cb zadnych takich gowien nie chce.

Opublikowano

zawsze mozesz trzymac drobne tak jak ja

Opublikowano
  • Autor

ja mam plastik hehe . smieje sie. do drobnych mam podlokietnik.

Opublikowano

możesz dołożyć jakiś dodatkowy wskaźnik :)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tak myslalem ze do turbo ale bardziej jego miejsce pasuje mi przy slupku. ale jakis pomysl juz jest

Opublikowano

Zmień konsolę na polift, będziesz miał ładną stylowa półkę.

Opublikowano

jest na forum taki temat, chyba w dziale warsztat ze gosciu wyjal ta popielniczke i rzucil nia za psem, te sruby pod nia zakleil ladnym materialem i teraz ma fajne miejsce na telefony, bo nawet nie ma gdzie polozyc komorki w tym audi...

jak bede mial czas robie to samo:wink:

Opublikowano
chyba w dziale warsztat ze gosciu

Gdzie to jest? Przeszukałem cały warsztat.. :wallbash:

Opublikowano

kurde tez teraz nie moge znalezc:kwasny:

---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:37 ----------

ale skopiowalem z tego watku zdjecie na wzor

http://imageshack.us/photo/my-images/525/schowekaudi.jpg/

schowekaudi.jpgschowekaudi.jpg

Opublikowano

Dzięki :)

Ps. działa tylko pierwsze zdjęcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nad takim czyms myslalem. bede musial skorke skolowac zeby pasowalo do foteli

Opublikowano

mialem troche czasu i zrobilem dzisiaj tego moda.

zapalniczke przenioslem do tunelu kolo recznego bo tak mi bylo najlatwiej-

- nie trzeba wyciagac tunelu:wink:

te dziury po popielniczce na razie zakleilem materialem ze starego fotela na tasme dwustronna,

ladnie sie komponuje z siedzeniami, ale kiedys zastapie tan material czarnym.

tak wyglada:

http://img827.imageshack.us/img827/959/schowek1e.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/9374/schowek2u.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/26/schowekb.jpg/ :hi:

Opublikowano

mi to sie nie podoba kojarzy mi sie z golfe II/ III najlepiej zalozyc konsole z lifta:wink:

Opublikowano
te dziury po popielniczce na razie zakleilem materialem ze starego fotela na tasme dwustronna

Nie masz czasem za dużo tego materiału ? :naughty:

Opublikowano

mam cala tylna kanape na to, bo zmienialem na skladana a stara lezy,

podlokietnik tez obszywalem na nowo z materialu z niej:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.