Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Tu gość ma ponoć oryginał. A koledzy ma ktoś dojście, zeby sprawdzić ile wołają w ASO za taka gałkę?

http://moto.allegro.pl/nowa-oryginal-galka-zmiany-biegow-audi-a4-a6-80-i2188900074.html

Jest to ori ale przedlift. W aso też coś koło 70-90zł. Poliftowa, skórzana w aso to koszt około 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gość ma ponoć oryginał. A koledzy ma ktoś dojście, zeby sprawdzić ile wołają w ASO za taka gałkę?

http://moto.allegro.pl/nowa-oryginal-galka-zmiany-biegow-audi-a4-a6-80-i2188900074.html

też taką miałem i na po lifta zmieniłem...ja na szrot pojechałem gdzie angliki rozbierają i bez problemu znalazłem gałkę po lifcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zl za galeczke bym nie dał. A ile, jeśli mogę wiedzieć, dałeś za taka poliftowa na szrocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za gałeczkę + mieszek... mieszek jest w dobrym stanie jednak gałeczkę muszę pomalować renoskór bo trochę jest wytarta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam cos takiego

http://allegro.pl/lakier-farba-do-skory-skor-72-kolory-50-ml-i2158016236.html

ale chyba trzeba użyć podkladu i lakieru

mojego kolegi jakiś znajomy w porsche cayennie kierownice tym robił i niby zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takie coś kupiłem, jak wrócę do domu to spróbuje podziałać u siebie i efekty oczywiście pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy czekamy:wink:

a czy po takiej renowacji spraymen długo wytrzyma efekt? nie wytrze sie zaraz czasem ? ten srodek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robiłem kierownice podobnym środkiem chyba z trzy razy pędzelkiem smarowałem i było ok. Nie zostawia śladów na rękach i ubraniach, ale jak przetrę mokrą chusteczką (taką jak dla dzieci) to jest cała czarna jakby strasznie brudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te chusteczki nie są nasączone czymś w podobie alkoholu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dzieci to były to chyba nie... hm nie wiem

ale ważne, że na rękach i ubraniach nigdy śladu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No alkohol to na pewno nie jest ale coś co odtłuszcza i usuwa brud z rączek dziecięcych :) Więc i na skórę może działać zmywająco... Lepiej takimi chusteczkami nie przemywać skóry tylko używać specjalnych środków do pielęgnacji skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli warto taki zabieg wykonac , jakiej firmy preparat polecacie i w jakiej ilosci nalezy go nanosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro widzę sporym powodzeniem cieszy się renoskór, nie jest drogi ok. 12 zl z przesylką więc myślę, że warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndrzejAj3 i już wypróbowałeś tę farbe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był topic tu na forum że renoskór jest do d*py. Po kilku miesiącach i w szczególności na słońcu pęka. Nie wiem jak ten preparat który tu się przewinął, jak ktoś już ma dłuższy czas to niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja dopiero go w weekend wypróbuje..no mnie też niestety doszły wieści, że ten preparat nie jest za dobry więc do skóry muszę rozejrzeć się za czymś innym a renoskór będzie tylko na odnowienie gałki poliftowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie taką chciałem wam zaproponować :naughty:

Zajjj... leży w dłoni i pięknie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...