Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tą małą różnicą, że to autko jest poszerzone :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Krzysiek kiedy auto doczeka sie jakiejś sesji bez płotów, podwórek w tle:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Krzysiek kiedy auto doczeka sie jakiejś sesji bez płotów, podwórek w tle:naughty:

jutro postaram sie je wysmalcowac i skocze gdzies na miejscowke jakas

Opublikowano
Krzysiek kiedy auto doczeka sie jakiejś sesji bez płotów, podwórek w tle:naughty:

jutro postaram sie je wysmalcowac i skocze gdzies na miejscowke jakas

no przydało by sie Andrzeju bo kitrasz ta perełke po krzakach :wink:
Opublikowano
  • Autor

tak ogolnie to z takich fajniejszych rzeczy to wpadly heble

-przod 345mm na 6 tlokach

-tyl 300mm z s4/rs4

-caly nowy zawias,kazdy element zostal wypiaskowany i pomalowany proszkowo(sanki,zwrotnice,oslony,podpory,blachy itd.itp)wszystko dostalo nowe lozyska,gumy,wachacze,poduchy,tuleje itd....

-wpadla skrzynia 6b z dyfrem i walem oraz sprzeglo z dwumasa 240mm z a4 b6

-gleba,rozporki gora-dol,stabilizatory z s4

-srodek dostal nowe zycie recaro,kiera rs4 b7,nakladki pedalow rs4 b7

dsc08842a.jpgdsc08841a.jpgwyfo.jpg

3wvd.jpgrlzc.JPGg867.jpg

jpo5.jpgklyy.jpgd0gl.jpg9je0.jpgbc0y.jpg

Opublikowano

to teraz wsiadasz w furacza, bierzesz aparat i gonisz za miejscówką:naughty: i nie podchódź za blisko do auta jak robisz zdjecia:grin:

Opublikowano

yebaniutki :kox:

Opublikowano

nie no fura jest prze kozak, lepiej porezanej na forum nie ma , brakuje mi tylko jakiegos dobrego 2 din navi i air'a

Opublikowano
  • Autor
nie no fura jest prze kozak, lepiej porezanej na forum nie ma , brakuje mi tylko jakiegos dobrego 2 din navi i air'a

2 din bedzie mysle ze do miesiaca max,a aira nie planuje jednak boje sie go na norweskie zimy...chociaz chlopaki smigaja golfami i nienarzekaja....moze kiedys jak garazu sie dorobie to wpadnie ale wolalbym zamiast tego moze motorownie konkretna zapodac...sie zobaczy jeszcze

Opublikowano
nie no fura jest prze kozak, lepiej porezanej na forum nie ma , brakuje mi tylko jakiegos dobrego 2 din navi i air'a

2 din bedzie mysle ze do miesiaca max,a aira nie planuje jednak boje sie go na norweskie zimy...chociaz chlopaki smigaja golfami i nienarzekaja....moze kiedys jak garazu sie dorobie to wpadnie ale wolalbym zamiast tego moze motorownie konkretna zapodac...sie zobaczy jeszcze

no powietrze to tylko na dodatnie temperatury raczej, chociaz jak odwadniacze osuszacze porzadne dasz to w zimie polatasz. zaluje zes Andrzeju nie dal rady na ostrow nia przykulac bo bym w niej spal :decayed::grin:

aa i pozdrow siorke :decayed::hi:

Opublikowano

No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

Opublikowano

dobry projekt, czekam na jakies ogarniete zdjecia:wink:

Opublikowano
No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

no dzie karbon maska :facepalm:

a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja

Opublikowano

Krzysiek fura prze kox widziałem na żywca przez pare sekund przeleciałem kolo Ciebie jak wjeżdżaliśmy w lipcu na prom w Ystad:wink: później się mi gdzieś zgubiłeś:kwasny: a chętnie bym poznał:wink: może następnym razem:naughty: heble robią robote:slina:

Opublikowano
No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

no dzie karbon maska :facepalm:

a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja

jak dla mnie RS buda to i motorownia konkretna, a jak mocny silnik to nie z airem

karbon maska od Sida w białym nadwoziu :slina:

Opublikowano
No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

no dzie karbon maska :facepalm:

a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja

jak dla mnie RS buda to i motorownia konkretna, a jak mocny silnik to nie z airem

karbon maska od Sida w białym nadwoziu :slina:

ale tam siedzi AFN :decayed:
Opublikowano
  • Autor
No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

no dzie karbon maska :facepalm:

a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja

jak dla mnie RS buda to i motorownia konkretna, a jak mocny silnik to nie z airem

karbon maska od Sida w białym nadwoziu :slina:

ale tam siedzi AFN :decayed:

to tez mocny silnik :grin: konstrukcyjnie oczywiscie

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Krzysiek fura prze kox widziałem na żywca przez pare sekund przeleciałem kolo Ciebie jak wjeżdżaliśmy w lipcu na prom w Ystad:wink: później się mi gdzieś zgubiłeś:kwasny: a chętnie bym poznał:wink: może następnym razem:naughty: heble robią robote:slina:

no stalo tam pare audiczek ale nigdzie ramek ani naklejek sie niedopatrzylem :kwasny::kwasny: szkoda bo milo by bylo poznac

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

No gdzie air do RS budy.

Karbon maska by robotę zrobiła.

no dzie karbon maska :facepalm:

a co ma air do budy, co sute projekty rs4 to na powietrzu leza i waruja

jak dla mnie RS buda to i motorownia konkretna, a jak mocny silnik to nie z airem

karbon maska od Sida w białym nadwoziu :slina:

nad motorownia mysle ale to sie zobaczy....zostaja 2 mozliwosci 2.7bit lub 3.0d zalezy z ktorym motorem bedzie prosciej przez papierki przejsc , ale to plan na dalej...karbon maska jakos mi nie pasuje,nie moj styl chyba

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

nie no fura jest prze kozak, lepiej porezanej na forum nie ma , brakuje mi tylko jakiegos dobrego 2 din navi i air'a

2 din bedzie mysle ze do miesiaca max,a aira nie planuje jednak boje sie go na norweskie zimy...chociaz chlopaki smigaja golfami i nienarzekaja....moze kiedys jak garazu sie dorobie to wpadnie ale wolalbym zamiast tego moze motorownie konkretna zapodac...sie zobaczy jeszcze

no powietrze to tylko na dodatnie temperatury raczej, chociaz jak odwadniacze osuszacze porzadne dasz to w zimie polatasz. zaluje zes Andrzeju nie dal rady na ostrow nia przykulac bo bym w niej spal :decayed::grin:

aa i pozdrow siorke :decayed::hi:

no niestety sie nie udalo,jakby w pl kazdy byl slowny to bym byl a tak wyszlo jak wyszlo z kwiatkami po drodze....ale next year mysle ze jak bedzie zlot to bede......

Opublikowano

śliczna:jerk:

Opublikowano

był na zdjęciach?

Opublikowano
  • Autor
był na zdjęciach?

byl i sa zapodam wieczorkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.