Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pany, mam pytanie, przechodzi ktoś z Was do Play z innej sieci? Jeśli nie to może ktoś ze znajomych :naughty:. Zbieram dla syna na PSP i jeśli ktoś z mojego polecenia przejdzie a wysokość abonamentów wszystkich moich poleconych osób przekroczy 150zł, więc nie dużo, to synek będzie miał PSP. Jeśli ktoś przejdzie z mojego polecenia to dostanie jak dobrze pamiętam 50 dodatkowych minut na rozmowy :decayed: Jeśli ktoś chce mi pomóc to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś pisał rok temu to bym pomógł. razem z młodą przeszliśmy do Play.

Teraz już lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemku za zainteresowanie :notworthy: Jakby co to może znajomi a jak nie to może się jeszcze ktoś znajdzie. Nie jest to na wczoraj jak to mówią. Może komuś poprostu w tym roku kończy się umowa i będzie chciał przejść do play. Ja nikogo nie namawiam ale tak przy okazji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że wcześniej nie widziałem, podpisaliśmy umowę dwa dni temu

:wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że wcześniej nie widziałem, podpisaliśmy umowę dwa dni temu

:wallbash::wallbash::wallbash:

Szkoda :decayed: ale również dziękuję za zainteresowanie, temat już kilka dni wisi ale nie chcę być natarczywy i się wszędzie reklamować. Jak ktoś się trafi to będę bardzo wdzięczny :gicior:

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2012 at 21:48 ----------

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary po co zakładasz taki temat:grin:

Co do tych dodatkowych minut to każdy ma bez żadnego polecenia, wystarczy o to się zapytać w salonie:wink:

Ja też tak "kombinowałem" na forum dałem info o tym tak samo na Facebook ale odpuściłem temat pomimo tego że obok mnie w pracy mam salon Play i koleżanka pracuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary po co zakładasz taki temat:grin:

Co do tych dodatkowych minut to każdy ma bez żadnego polecenia, wystarczy o to się zapytać w salonie:wink:

Ja też tak "kombinowałem" na forum dałem info o tym tak samo na Facebook ale odpuściłem temat pomimo tego że obok mnie w pracy mam salon Play i koleżanka pracuje :wink4:

Przecież jasno napisałem że zbieram punkty na gierkę dla syna, chce ktoś pomóc to pomoże, nie chce to nikogo nie zmuszam, po co zbędne komentarze, na forum sobie mamy pomagać więc nie wiem w czym masz problem.

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Jak będę wiedział to Ci kogoś podrzucę, mi brakowało 10 zł do tych 250 bo za taką łączną sumę abonamentów jest PS3 za złocisza :kox: O dziwo pomocna okazała się babcia, która przeszła do Play i PS3 już w domku. Pozdrawiam :hi:

Jeśli będziesz mógł pomóc to dzięki wielkie, temat cały czas aktualny, również pozdrawiam :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic :kwasny: nawet znajomi dali plamę bo brali po 2 abonamenty i ten drugi już na siebie, co jest zrozumiałe, ale ten pierwszy mogli na mnie :doh: trudno się rozmawia na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic :kwasny: nawet znajomi dali plamę bo brali po 2 abonamenty i ten drugi już na siebie, co jest zrozumiałe, ale ten pierwszy mogli na mnie :doh: trudno się rozmawia na ten temat

Akcja trwa cały czas więc trzeba się pytać ludzi i szukać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś na to liczyłem ale nie każdy jest taki bezinteresowny niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic :kwasny: nawet znajomi dali plamę bo brali po 2 abonamenty i ten drugi już na siebie, co jest zrozumiałe, ale ten pierwszy mogli na mnie :doh: trudno się rozmawia na ten temat

Akcja trwa cały czas więc trzeba się pytać ludzi i szukać :naughty:

Szukam, szukam i nic :kwasny:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Też kiedyś na to liczyłem ale nie każdy jest taki bezinteresowny niestety

Czasami się zdarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...