Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B7 - Schwarze Perle


waldek22

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi to najbardziej rasowe po 2000 euro za komplet Diablo/Gianna.

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Tu masz podobne za 3600 euro

http://www.ebay.de/itm/Diablo-Elite-10x24-5x115-120-BMW-X5-X6-300C-Camaro-SRT8-/120786248518?pt=Auto_Felgen&hash=item1c1f6be346

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Moje były trochę tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przekombinowałes kolego...felgi i te srebrne dodatki plus ten przerobiony przód...porażka...taki "wiejski" tuning,nie obrażając nikogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt trochę przesadziłeś z tym pakietem zewnętrznym ale najważniejsze że tobie się podoba

No i plus że te zderzaki to nie laminat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak wywalisz:

- zderzak z tym grilem pseudo b7,

- przednie lampy,

- tylne lampy,

- końcówki wydechu albo do wywalenia albo bardziej schować w zderzak

- znaczek RS4

to autko będzie git - teraz mi się nie podoba - jednym słowem "wiocha" :sick3:

...oczywiście mi nie musi się podobać bo to nie moje auto i zrobisz jak chcesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie że pierwsze A5 wychodziły dużo później ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak wywalisz:

- zderzak z tym grilem pseudo b7,

- przednie lampy,

- tylne lampy,

- końcówki wydechu albo do wywalenia albo bardziej schować w zderzak

- znaczek RS4

to autko będzie git - teraz mi się nie podoba - jednym słowem "wiocha" :sick3:

...oczywiście mi nie musi się podobać bo to nie moje auto i zrobisz jak chcesz :wink:

no i gleba by sie przydała bo wygląda jak allroad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto ma Twoja żona :good: ale B6 niestety mi się nie podoba w Twoim wydaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego poszedłeś w stronę dużego grilla w tej twojej B6 , przecież "wszyscy :wink:" na tym forum wiedzą o tym że ten duży grill z przodu kompletnie nie pasuje do budy B6 no chyba że porezane to jest tak jak ma to jeden masz kolega z forum :whistling: .

Oglądałem tą twoją strone gdzie kupiłeś ten przedni zderzak i znalazłem coś o wiele lepiej wyglądającego i podchodzące pod stylizacje s-line no i tańszy o parę euraczy od tego twojego

775_2.jpg

775_0.jpg

775_1.jpg

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:13 ----------

a to jest ten twój tylko że tutaj to jakoś wygląda , jest jakaś gleba , fajne koła no i te lampy , u ciebie tak to nie wygląda :thumbdown:

41_0.jpg

dla porównania twój

b6d002a3212e76d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam po co ludzie pchają się na siłę w te grile pseudo b7 lub paski ledowe z przodu :facepalm::thumbdown: ...w sumie tobie ma się podobać ale przemyśl to co ci piszemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdą krytyczną wypowiedź! Dlaczego mam się obrażać? Dobrze wiedziałem, że taka reakcja nastąpi o czym przecież napisałem. Mikaszi zdjęcie z boku auta jest robione z przyklęku i dlatego wydaje się że auto stoi wysoko. Poprawie fotki jak przyjade do kraju. W planie i tak mam zawiasy gwintowane! Co do świateł do jazdy dziennej to uważam że jest to ogólnoświatowy trend i wszystkie nowsze audi właśnie w takie światła są wyposażane

---------- Post added a$(KGrHqN,!oME9c54uKu(BPZMKBjHsQ~~60_12.JPGt 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Mikaszi dlaczego piszesz, że duży grill nie pasuje do budy A4 B6? przecież buda A4 B7 niczym po za tym grilem i światłami się nie różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozni sie linia nadwozia i przetloczeniami.

W dodatku tyl z b6 nie pasuje jakos calosc z przodem b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek napisał -Nie kumam po co ludzie pchają się na siłę w te grile pseudo b7 lub paski ledowe z przodu

Bo takie zmiany odmładzają auto!. Jedni restaurują lub budują repliki starych aut a inni wprowadzają innowacje i trendy obecnie stosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdą krytyczną wypowiedź! Dlaczego mam się obrażać? Dobrze wiedziałem, że taka reakcja nastąpi o czym przecież napisałem. Mikaszi zdjęcie z boku auta jest robione z przyklęku i dlatego wydaje się że auto stoi wysoko. Poprawie fotki jak przyjade do kraju. W planie i tak mam zawiasy gwintowane! Co do świateł do jazdy dziennej to uważam że jest to ogólnoświatowy trend i wszystkie nowsze audi właśnie w takie światła są wyposażane

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Mikaszi dlaczego piszesz, że duży grill nie pasuje do budy A4 B6? przecież buda A4 B7 niczym po za tym grilem i światłami się nie różni?

Duży grill to może i pasuje ale ten oryginalny z B7 no i najlepiej żeby był s-line lub S4 lub RS4 i to najlepiej w całym pakiecie zobacz jak to wygląda u naszego klubowicza Nosb, ten co ty założyłeś trochę odbiega od tego co jest w B7 . U mnie w uk trochę tych porezanych samochodów jeździ i wcale mnie nie zdziwiło to co pokazałeś dlatego tak łagodnie potraktowałem tą twoją porezaną furka i tak jak pisałem , to jest tylko moje zdanie bo każdy ma swój gust , autko jest napewno inne niż większość tych na forum ale najważniejsze że tobie się podoba :wink:

dobra gleba

wywal ten znaczek RS4

schowaj trochę tu rurki

wywal chrom z tylnej klapy

listwy boczne walni w kolor auta lub czarny mat

lampy jeszcze ujdą :kox: miałem takie same przednie w moje poprzedniej B5

po tym powinno być dużo lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek napisał -Nie kumam po co ludzie pchają się na siłę w te grile pseudo b7 lub paski ledowe z przodu

Bo takie zmiany odmładzają auto!. Jedni restaurują lub budują repliki starych aut a inni wprowadzają innowacje i trendy obecnie stosowane.

spoko masz rację ale w/g mojego gustu ty tylko oszpeciłeś auto :whistling: a nie odmłodziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi

U mnie w Reichu też tych fur jest sporo - na spoty przyjeżdżają 2 takie zrobione z RDX jak moja, 2 zrobione z Stylocars i 3 fury z CSR.

---------- Post added at 12:43 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

441626501_689559.jpg

---------- Post added at 12:46 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

sc1014.jpg

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:46 ----------

Ale ja wybrałem tuning z RDX i uważam że jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jak wywalisz:

- zderzak z tym grilem pseudo b7,

- przednie lampy,

- tylne lampy,

- końcówki wydechu albo do wywalenia albo bardziej schować w zderzak

- znaczek RS4

to autko będzie git - teraz mi się nie podoba - jednym słowem "wiocha" :sick3:

...oczywiście mi nie musi się podobać bo to nie moje auto i zrobisz jak chcesz :wink:

Nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...