Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja


WIŚNIA

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie na tych kolkach :wink: posiadaczom przedliftow zazdroszcze tylko tego ze skladane lusterka latwiej do nich znalezc.. a w ori wypasie to juz calkiem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanos c20xe vs Audi a4 1.8t 180km powtórka - YouTube :facepalm: już chyba czas pobawić się silnikiem

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Znam te e36 z innego forum :D Super sesja :naughty:

wczoraj własnymi rękoma gwint ma max w dół w niej skręcałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

do kalendarza na lipiec ślij :wink:

które?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpis popraw bo "trochę" duży jest :wink: jak dla mnie to albo to, albo to z Grzechem.. ale bez podpisu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpis nowy będzie,właśnie się bawie :wink:

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 21:16 ----------

jak dam czarne polifty nie będzie za ciemno? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ciebie widziałm na ul. Pięknej fela na fotach d*py nie urywa ale na zywca rant tej feli z gleba robi robote. Na tylej szybie masz jakas naklejke? Patrzylem z budynku AEGONU i widzialem w korku z tydzien temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być bo mieszkam w tym fyrtlu :decayed:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

a naklejkę mam w lewym górnym rogu :wink:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

a fele zmienią kolor tylko się zastanawiam na jaki albo całe białe,albo rotor na srebrno i rant w polerkę,albo coś mi jeszcze do głowy przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być bo mieszkam w tym fyrtlu :decayed:---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------a naklejkę mam w lewym górnym rogu :wink:---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------a fele zmienią kolor tylko się zastanawiam na jaki albo całe białe,albo rotor na srebrno i rant w polerkę,albo coś mi jeszcze do głowy przyjdzie

nosz kuzwa wac pan sprzedaj mi je a nie wymyslasz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,bo nic nie ma co by mi się podobało. :D

nabazgrane z Tapatalka

Nawet zapomniałem o tym wątku,trzeba by coś uzupełnić.

nabazgrane z Tapatalka

6f063d21209a4a2365abfad004943b15.jpg spryski lamp się rezajo

nabazgrane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło godziny roboty tyle że zdeś już kpl. był,wymieniłem zbiorniczek,pompki zmostkowałem i śmiga,jutro zabawa z hallo,później lakiernik,ale najpierw musze się dowiedzieć gdzie parkujesz bo listwy wąskie na drzwi potrzebuje najlepiej w kolorze to pożyczę od ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he parkuje u siebie na podwórku, zapraszam, wyrezasz mi to i obalimy flaszeczkę, listw podejrzewam i tak byś nie wziął po prawie każda ma jakiś defekt :wallbash:

Edytowane przez ?ukaszA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he parkuje u siebie na podwórku, zapraszam, wyrezasz mi to i obalimy flaszeczkę, listw podejrzewam i tak byś nie wziął po prawie każda ma jakiś defekt :wallbash:

A masz wszystko? Zbiorniczek, pompki itd. ?

nabazgrane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał, będę :decayed: A jesteś serio chętny by mi pomóc? Sam się za to nigdy nie zabiorę bo mi się nie chce po prostu a po drugie nie mam warunków na takie zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym u siebie robić bo wiem co mam za sprzęt w garażu

nabazgrane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...