Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie


karolasterka

Rekomendowane odpowiedzi

Łokieć doczekał się nowego materiału w kolorze siedzeń:decayed: Przyciski grzania tyłków na swoim miejscu + przycisk od regulacji wysokości świateł od polifta zamontowany w półkę przy kierownicy po prawej stronie . Foto lada dzień:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto się robi :D wrzuć foty tyłu auta żeby było widać obie lampy tylne bo też mam srebrnego tylko polifta i zastanawiam się nad wrzuceniem takich lamp do siebie, albo podrzuć na pw to zdj. jesteś zadowolony z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy mam chyba już 1,5 roku i nie ma żadnych problemów, a poprawiają wygląd auta:wink: teraz nie ma aury do robienia foto tym bardziej że jest mega brudny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajome auto :P

Twoje też chyba kiedyś widziałem:decayed:

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:59 ----------

Dziś w końcu słońce poświeciło więc założyłem rozpórkę dolną ( leżała w garażu od roku), felgi przygotowane do założenia+ naciągnięte opony 225/45/17 continentala:rolleyes: Na dniach maluje zderzak przedni od lifta, mam problem z tylnym, nadarzyła się mała okazja, mam też tylny od s4 tylko zastanawiam się czy go malować czy nie. Czy będzie pasować do reszty, tzn. zwykłych czarnych progów przedniego poliftowego. I najważniejsze przy tym dylemacie - jestem zmuszony założyć hak:facepalm:

czy nie dziwnie będzie wygladąc taki zderzak od s4 z hakiem?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie spasować bez malowania możesz , ale moim zdaniem nie będzie to brzydko wyglądać założył bym , a może kiedyś nadarzy się okazja zakupu przedniego od eski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwij od Damiana przedni :) tylni masz i bedzie malina ;D No i zawsze zapominam zobaczyc jak u Ciebie te diody wpasowałeś do lampki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje teraz, ale klamki w kolor by się przydały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klamki w kolorze, tylko leżą na półce w garażu, jeżeli będę coś robić to przy okazji wymienię.

Ostatnio wymienione wszystkie filtry i płyny. Na dniach zabiorę się za wymianę rozrządu, kolega z forum już podrzucił mi mniej więcej jak się za to zabrać.

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 06:21 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 12:05 ----------

I po robocie rozrząd zmieniony+ wszystkie filtry i płyny, napinacz paska wielorowkowego i pasek--> wszystko robione samodzielnie pierwszy raz w życiu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Twoim radom się udało:wink::hi:

Polecam sie na przyszlosc :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...